Wpis z mikrobloga

  • 0
@kaczmarejloooo no właśnie obie pary rozpatruję pod kątem miasta bo dla mnie to wykorzystanie pełnej jego infrastruktury przy dobrej prędkości jest najważniejsze, mało kiedy robię przejażdżki dłuższe niż 10-12km zwykle katuje miejsca które wpadną mi w oko. Next80 nie spełniły swojej roli jak widać kilka postów niżej. Jednoczenie chciałbym zachować zwrotność by móc towarzyszyć dziewczynie na kubkach, fajnie jest sobie czasem zrobić grapevine czy inne fristajlowe triki. USD chciałem od jakiegoś
  • Odpowiedz
  • 0
@kaczmarejloooo do usd mam duży sentyment bo przerobiłem carbon free eislera i carbony moralesa chętnie któreś z nich bym przytulił ale dostać to ciężko już raczej. Dobra cena aeon eisler za 650 zł na hedonie ale wyglądają jak g---o xd
  • Odpowiedz
@jaaniety: akurat nie jestem ekspertem, bo miałem tylko AOEN na nogach... na miasto by się na pewno sprawdziły, ale ja bym brał oczywiście mniejsze kółka z powodu krótkiej stopy - żeby zachować zwrotność. Sam się od długiego czasu paliłem na nie, ale trochę przystopowałem z rolkami i temat odszedł na później.
No, a aeon szybko Ci się but zniszczy, ale to raczej każda rolka przy mocnym katowaniu jest jednosezonowa, albo
  • Odpowiedz