Wpis z mikrobloga

@GoplanaLodz: To jeżeli nie chcesz kupić czegoś, co się nie będzie nadawać do palenia po 2-3 miesiącach (albo od nowości). to w okolicy tego budżetu, to chyba obecnie jedyne sensowne opcje. Są to malutki fajki co prawda, ale jak chcesz coś większego (50cm plus) to raczej musisz myśleć o budżecie 400zł w górę.
@diarrhoea: Mireczku, ktora z tych podanych przez ciebie shish bys kupil? I czy lepiej dokupic wegielkow kokosowych, czy zwyklych na przyszlosc? Nie mam gazu do rozpalania wiec zostaje mi tylko swieczka albo zarowa zapalniczka... Plus co na cybuch i wegielek? Czesto widze zakrycie zeliwne badz z foli...Chce zamowic juz dzisiaj zeby na weekend doszla. A madrego zawsze dobrze posluchac ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GoplanaLodz

Te ostatnie, (ac 480). Mam ich odpowiedni sprzed 5 lat i trzyma się bardzo ok.

Ja wegielki kokosowe nazywam zwykłymi :P generalnie - węgle naturalne dają"równiej" temperaturę, dłużej się palą i nie zmieniają smaku. Ale rozpalanie nad świeczka to godzina z głowy przy jednym węgielku, a pali się raczej na 2-3 ;) jak nie masz na czym rozpalić, to raczej nie idź w tym kierunku.
Węgle samorozpalające są bardziej szkodliwe (tona