Wpis z mikrobloga

@rysio_lubicz ponieważ pozycję pochyloną mam już na gripach oraz na lemondce, przy tak długich i tak ustawionych rogach możesz sobie usiąść jak król w wyprostowanej pozycji zupełnie jak na rowerze miejskim. Na podjazdy jest to super opcja oraz kiedy musisz dać odpocząć dloniom i nadgarstkom a trochę pomęczyć 4 litery. Mam power bank 20k oraz 3 baterie 18650 po 3k do latarki, które awaryjnie też mogła służyć za pb ponieważ mam do
@Wynoszony pociąg, albo z Budapesztu albo z Bratysławy zależy jak będę stał z czasem. Wracanie jest zawsze nudne dlatego wolę powroty pociągiem tak samo jak dojechanie do polskiej granicy pociągiem żeby jak najwięcej świata zwiedzić.
@BialkovNKWD wiem, nie zdążyłem kupić nic sensowniejszego, sesja zbyt mnie pochłonęła. Ale miesiąc temu dojechałem na nich nad morze w 2,5 dnia z Wawy więc da się tylko trzeba troszkę więcej mieć w nogach

@Drowzee są dodatkowe bilety, 7/8 złotych kosztują i są specjalne wieszaki dla rowerów, ale jest mało miejsca na nie i jest to niewygodne strasznie, ale z braku laku...
@breslau98 z 2 znajomych, czekali na mnie już w Krakowie