Wpis z mikrobloga

Po aferze makaronowej roksysyn pisał do administracji portalu o prostytucji maile aby usunęli tematy na temat pewnej pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziwnym trafem każda teczka związana z Beatris została usunięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tematy które wisiały od 2012 roku.
Zostały tylko ogłoszenia z roksy i tematy z garsoniery na web archive.

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że Polak doskonale wie czym się trudni jego matka i w pełni to akceptuje?

#danielmagical #patostreamy #famemma
x.....x - Po aferze makaronowej roksysyn pisał do administracji portalu o prostytucji...

źródło: comment_7bMDAcF3f3HP6RU2Z8kLhRJSqtjUfHUA.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Mateo094: no dokładnie, jestem tego samego zdania co ty. Pamiętam jak afera makaronowa wybuchła i jak polaczek wtedy po prostu zaczął sie gubić.
I nawet by mi było go szkodaz gdyby nie był takim pozerem jakim był i jest xD
  • Odpowiedz
@Mateo094: to ty chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem hehe .do tego najwidoczniej nie pamietarz co napisales wczesniej.Nietwierdze ze jestes tak obcykany i wszystko wiedzacy by wiedziec ze jego matka jest na roksie przed afera.Odnosze sie do tego twojego zdania: "......wiedział jeszcze przed aferą makaronową na milion procent. "
Twierdzisz przeciez ze on caly czas wiedzial o zawodzie matki swojej.
  • Odpowiedz
@Kilroy888: typie ty naprawdę wierzysz w to, że Polak nie wiedział o tym, że jego matka "pracuje" w roksie? Jeszcze do tego perfidnie kłamał na streamach, że pracuje jako zwykły pracownik w banku xD No tak pewnie myslal, że zwykły pracownik banku jezdzi po całej Polsce dlatego jego matuli nie ma tygodniami i bardzo rzadko przebywa w domu xD

Edit : dobra sorry masz rację to ja nie przeczytałem ze
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx: Nie śledziłam tej afery jakoś specjalnie i nie analizowałam każdego szczegółu na profilu jego matki. Ale czy nie pomyśleliście, że ta kobieta z ogłoszenia (już obojętnie czy matka polaka czy nie) najzwyczajniej w świecie pousuwała wszystko możliwe, bo wykopki zaczęły dzwonić i ją nagabywać?
  • Odpowiedz
@Mateo094: Nie wierze.ale wydaje mi sie to bardziej prawdopodobne niz te twoje arogackie milion procent pewnosci.Nie ogladam wszystkiego z nim wiec nie slyszalem o tym banku.Ty pewnie tez nie ogladasz z nim wszystkiego i nie masz podsluchu u niego na chacie ani dostepu do jego najblizszych.Mogla wiec. wiele sciem walic mu caly czas.a ze jedzie do rodziny.jakies dalekiej ciotki na tydzien a tu do jakiegos kolejnego fagasa ktorego poznala i
  • Odpowiedz
@trollik: nawet na garsonierze "poprosiła" adminów by usuneli wszystkie tematy z nią związane? Na roksie w tym przypadku bym zrozumiał gdyby wykopki nonstop dzwonili.. Przecież to bezsensu
  • Odpowiedz
@Mateo094: Ja bym pewnie tak zrobiła. Wolałabym, żeby każdy ślad na mój temat został usunięty, by mieć w końcu spokój. Pomyśl od strony tej kobiety. Jesteś sobie divą, interes się kręci, nie masz pojęcia o światku youtube, o Polaku, o famemma, o boxdelu itd. Raptem Twój "biznes" płonie i dzwonią do Ciebie gimnazjaliści. Nie wiesz skąd, nie wiesz dlaczego. Być może dostawała jakieś pogróżki i żeby zakończyć to, pousuwała wszystko,
  • Odpowiedz