Wpis z mikrobloga

Po aferze makaronowej roksysyn pisał do administracji portalu o prostytucji maile aby usunęli tematy na temat pewnej pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziwnym trafem każda teczka związana z Beatris została usunięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tematy które wisiały od 2012 roku.
Zostały tylko ogłoszenia z roksy i tematy z garsoniery na web archive.

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że Polak doskonale wie czym się trudni jego matka i w pełni to akceptuje?

#danielmagical #patostreamy #famemma
x.....x - Po aferze makaronowej roksysyn pisał do administracji portalu o prostytucji...

źródło: comment_7bMDAcF3f3HP6RU2Z8kLhRJSqtjUfHUA.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xxTymczasoweKontoxx: Wy już naprawdę przekroczyliscie granicę żenady. Weź mi wytłumacz, łopatologicznie, jaki jest ciąg przyczynowo skutkowy, po którym wywnioskowales, że usuwanie tych materiałów, jest dowodem na bycie dziwką?

I żeby nie było, w dupie mam jaka jest prawda, ale jak widzę na tym tagu niektóre "wnioski i dowody", to muszę rozchodzić żenadę, jaką powodują posty takich jak Ty zawistników
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx: wie wie wie i wiedział jeszcze przed aferą makaronową na milion procent. Bo niby skąd miał hajs na bananowe życie które tak chwalił na instagramie (nawet jeszcze przed powstaniem fejkmma) mimo, że nigdzie nie pracował. Na pierwszej gali famemma jak walczył z Tucznikiem to pomyslalem, że ten cały Polak ma bogatych rodziców i dlatego tak się chwali bananowym życiem. A tu się okazało, że matka to k.. z roksy, a
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: a czego ty nie rozumiesz?
Baba od 2012 roku ogłasza się na roksie.
W tym czasie zdążyła obskoczyc cała Polskę wzdłuż i wszerz - jej wiek od 2012 roku w ogłoszeniach stał w miejscu, 32-33 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przez 7 lat była opisywana na forum o prostytucji, jej klienci opisywali wizyty u niej, opisywali jej wygląd, pisali ze wiek w ogłoszeniu to ściema a
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: gdyby moja matka NIE BYŁA #!$%@? to nie miałbym dostępu do jej ogłoszeń na roksie i nie byłbym w stanie ich usunąć dzień po aferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tutaj tak się stało.
Myślisz, że na życzenie "wielkiego" YouTubera portal z ogłoszeniami usunie dowolne ogłoszenie?
Czy raczej zrobią to na prośbę osoby która sama to ogłoszenie dodała?
Zaklamujesz rzeczywistość i na siłę wypierasz ją z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xxTymczasoweKontoxx: yyyy no oczywiście że tak? Przecież za posty szkalujące osobę (nieważne jaka jest prawda, Wy każdy argument dopasowujecie do tezy) idzie się do sądu i płaci hajs.

A ta Wasza nagonka nie dowodzi temu, czy jest #!$%@?ą, tylko stwierdza "fakt", niezależnie od tego jaka jest w rzeczywistosci.

Śledziłem całą aferę. I rzeczywiście, jest to możliwe, te kobiety są do siebie bardzo podobne, ale w przeciwieństwie do Ciebie, mam odrobinę uczciwości
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Zrozum jedna rzecz swoim ptasim mozdzkiem. Bardzo podejrzane jest to ze nagle akurat dzien po aferze znikaja wszystkie materialy dotyczace rzekomej prostytutki, ktora podejrzewa sie o bycie matka polaka. Twardym dowodem to nie ejst ale skoro dane majace po kilka lat nagle z dnia na dzien akurat po nakreceniu aferki znikaja mozna przypuszczac ze faktycznie cos jest na rzeczy. Wiec albo jestes slabym trollem albo polaczkiem xD
  • Odpowiedz
Wy co bronicie Polaka jego matka już dawno się sprzedała kim jest która normalna matka mówi że ''zdejmie stanik'' przy synie albo ''siostry by też wyruchał'' no nie róbcie z #!$%@? pracownicy banku #!$%@? spermiarze.
  • Odpowiedz
@Mateo094: Nie na miliard procent .....ehh rece opadaja jak ktos jest czegos tak wielce pewien.nie majac na to zadnych argumentow..Bo co to za argument ze skoro byl bananem i mial hajs to MUSIAL wiedziec o zawodzie matki.!?
Straszne brednie.Pewnie matka udawala ze ma jakies biznesy w wielu miastach czy jest jakas przedstawcielka lub bizneswomen.Dlatego musi podrozowac po calej Polsce.Nieobecnosc wynogradzala synowi drogimi prezentami i opowiesciami jaka to ona wazna nie jest
  • Odpowiedz
@Kilroy888: @bodziodestruktor:
Tyle wątków z dowodami już było na wykopie, byli ludzie którzy u niej byli (no właściwie zaczęło się od tego że to jeden z wykopków ją rozpoznał, nie wiedząc nawet że to matka polaczka, polecam poczytać https://www.wykop.pl/wpis/35928723/o-#!$%@?-oficjalnie-potwierdzam-ze-ta-karyna-z-afto/ ) a i tak zawsze znajdą się jacyś ignoranci jak wy próbujący za wszelką cenę zaprzeczać oczywistym faktom...
Nawet polaczek już nie zaprzecza, jedynie #!$%@? się o to że ktoś tyka
  • Odpowiedz
@mat_91: No rece opadaja.czytaj ze zrozumieniem.Ja tez uwazam ze Beatris to jego matka.chodzi mi tylko o to ze Mateo094 jest pewien na milion procent ze Polak przed afera wiedzial ze jego matka to dziwka.Dlaczego?...........bo byl bogatym bananem.
  • Odpowiedz
@Kilroy888: ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Nigdzie nie napisałem, że wiedziałęm o tym, że jego matka to dziwka przed aferą, bo jest bananem. Na pierwszej gali jak walczył Polak z Tucznikiem patrząc na jego instagrama pomyślałem, że ma bogatych rodziców dlatego "prowadzi bananowe życie na instagramie" (wczesniej nawet nie wiedziałem, że ktoś taki istnieje). Dopiero po tej aferze makaronowej w której okazało się, że jest dziwką z roksy zrozumiałem
  • Odpowiedz
@Kilroy888: ona nie działa poprzez żadną agencję ani nic, chooy tam go wie, polaczek w każdym razie był aż tak zestresowany że prawie podał na głos jej nr, z tego co pamiętam Beatris w mieście w którym urzędowała miała po 5 ogłoszeń albo i więcej, często z różnymi nr telefonu, może jeden z nich to był jej nr prywatny...bo ile można tych telefonów ze sobą mieć xD
Wydaję mi się że
  • Odpowiedz
@mat_91: jak Medusa zaczął dzwonić do Beatris to widać, że Polak obsrany się zaczyna robić, żeby przypadkiem jego matula nie zaczeła wymieniać cenniku xD Na 99% jestem pewny, że on doskonale wiedział czym się zajmuje jego matula. Zresztą sam kiedyś mówił, że jego matka pracuje niby w banku xD Nie sądziłem, że pracując w banku jako zwykły pracownik trzeba jeździć po całej Polsce xD No chyba, że mu chodziło o bank
  • Odpowiedz