Wpis z mikrobloga

@Wingsman: o tej szkole znowu słyszałem, że poziom nie za dobry, ale ewentualnie też moge brać ją pod uwage.
@Kajucha nie od razu na pwr bo niestety nie stać mnie na studia dzienne, a zaocznie nie ma ani jednego kierunku związanego z informatyką
  • Odpowiedz
@Pozdrowiony Tzn. najwyższy poziom chyba jeśli chodzi o prywatne we Wrocławiu. Lepsze od wsh, horyzontu czy cosinusa. Przynajmniej ja tak słyszałem. Teraz tam mają nowe laboratorium z lte itp.
  • Odpowiedz
@Kajucha Ale op się pyta o informatykę, a jej tam nie ma. Zaocznych nie ma, bo się nie opłaca i nie ma kto w weekendy uczyć za tę samą stawkę co w tygodniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozdrowiony: połowa znajomych w korpo jest po copernicusie i wszyscy chwalą. Tylko trzeba iść i chcieć sie czegoś nauczyć. Najgorzej trafic tam na sieci z panem BM, bo niczego sie nie nauczysz. Natomiast u KS jest super i fajna wiedza praktyczna - gosc jest architektem w duzej firmie.
  • Odpowiedz
@Pozdrowiony: Nie ma w Polsce zbyt wielu dobrych szkół. Jeśli chodzi o PWr to tylko zmieniły się sale na nowsze i sprzęt a reszta została tak samo bezużyteczna jak 50 lat temu. Jeśli lubisz zajmować się wyimaginowanymi problemami niezwiązanymi z otoczeniem to jest to uczelnia dla ciebie.
  • Odpowiedz