Wpis z mikrobloga

@minimoj:

Całe szczescie ze obecnie można ogarnąć na luzie prace za 4-5k na reke, wiec az tak nie daje po kieszeni

To tak, jakbym powiedział, że będąc lekarzem można spokojnie ogarnąć pracę za 12-18k xDDDD
  • Odpowiedz
@Me_how1: W Warszawie te pokoje po szkoleniach u pseudo guru nieruchomosci to do 1000zl(liczba ogłoszeń to już w tysiące i zaczynają powoli płakać że nie ma najemców), 1800 to chyba komus sufit na łeb się zwalił tym bardziej że tam zarobki niższe niż w Wwa
  • Odpowiedz
@Me_how1: Mirku, jak szukasz czegoś w tym budżecie (1,6-1,7k) to masz kawalerki w centrum od Funduszu Mieszkan na Wynajem. One są jakoś tam refinansowane z budżetu państwa wiec można kawalerkę wyłapać w takiej cenie. Ja mam 2pok 54m2 z tego FMnW na Zakładowej za około 2,5k z rachunkami i z tego co wiem można mieć kawalerkę około 3*m2 za okolo 1,7k z opłatami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie wiem gdzie

W Warszawie kawalerka to 2000

W Łodzi zapyziałe mieszkanie to 2000

No chyba ze ktos nie zgłasza tego to i moze za 500 wynajmuje albo wynajmuje komunalne xd


@NIEKONWENCJONALNA: No nie wiem, mieszkam w Wwie w kawalerce o wysokim standardzie (pełny remont 5 lat temu) i płacę 1600 w tym rachunki i net. Na Mokotowie. Chyba nie wiesz o czym piszesz albo znaleźć mieszkania nie umiesz
  • Odpowiedz
@Waspin: na Bielanach zamknięte osiedle wysoki standard mieszkanie 2 pok 3000.
Zatem sa mieszkania w normalnej cenie i ktos tu pokazał jedno wybiórczo ;).
Pomijam teksty o tym jakie to sa mieszkanka za 500.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NIEKONWENCJONALNA: no na moim osiedlu są mieszkania po 6-7k, nawet takie jak moje (39mkw) jest wystawione za 3,5k Tylko że jest wystawione już od zimy i jakoś nikt go nie wynajmuje. To tak jakbyś cenę auta brała z OLXa a nie z rzeczywistych transakcji. To, co drogie jest też lepiej widoczne, bo oferty okazyjne znikają po 2-3 dniach a drożyzna stoi miesiącami. Btw jak byłem studentem to za 400zł/mies mieszkałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NIEKONWENCJONALNA: po prostu powyżej progu 3 tys o ile nie jest to loft albo coś ekstra rynek się nieco załamuje - bo za tą samą cenę w racie kupisz już własne. Więc albo dzielisz to na pokoje (co wiąże się z nakładem czasu, pilnowaniem i ogólnie tym, że masz w lokalu 6 osób i ci go "zużywają" 3 razy szybciej) albo szukasz ofert firmowych. Akurat znam trochę branżę i widzę
  • Odpowiedz