Wpis z mikrobloga

@co_za_roznica: no właśnie z nieba mi spadłeś ziomeczku, bo chce niedługo taki rower zamówić i jedyny ciekawy sklep jaki udało mi się znaleźć to wspomniane 3gravity z WWA, a też jestem z Pozka :)
W tym Twoim nawet rogi mi się podobają, a wcześniej nie byłem do takiej kiery przekonany ;)
  • Odpowiedz
@nine: Miło! Bullhorn dla mnie najbardziej ergonomiczna opcja, albo jadę wąsko, albo standard i hamulec albo trzymam na końcu i zasuwam:) Wcześniej jezdzilem z baranem ale meh, niezbyt mi się wygodnie śmigało:)

@Quesedilla_dostojewski: Mam do roboty 35 minut, 70% między samochodami 30% chodniki z kupą ludzi, na ostrym bym raczej nie ogarnął tego w takim czasie i musiałbym się z kilkoma zębami pewnie pożegnać :D
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: baran odpada zupełnie ;) do takiego rogacza musiałbym się przymierzyć i sprawdzić, bo zawsze tylko proste kierownice trzymałem :) Ten serwis jest rzut beretem od mojej roboty, więc podskocze tam niedługo :)
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: z moją decyzyjnością to pewnie będę się zastanawiał do października ;) Ale póki co stawiam na allblack z czerwonymi detalami. Za dużo projektów mi się podoba, wiec wolę już nie kombinować.
  • Odpowiedz
@nine: Przyciąga oko, ludzie często się uśmiechają i obczajają :D Dwie sytuacje, że na czerwonym świetle ktoś z samochodu opuścił szybę i rzucił "fajny rower" albo kciuka pokazal ()
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: Ja właśnie tak niedawno obczaiłem jakąś laskę na rowerze od Polka Bikes i się mocno zajarałem. Od strony praktycznej też mi się podoba, bo prostszej konstrukcji chyba być nie może, więc nawet moje dwie lewe łapy poradzą sobie z małymi usterkami ;)
  • Odpowiedz
@nine: Dla mnie za dużo ich jeździ po ulicach + customowo chyba nie składają wg. zlecenia? Jak ogarniałem od nich to mieli tylko gotowe wzory + za małe rozmiary dla 186cm wzrostu. W Bike Path rok temu wyszło mi 1500zł i wszystko takie jak chciałem. Jak tylko coś stukało/pukało to chłopaki ogarnęli od ręki w 2 dni za friko ;)
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: Polka ma mocno ograniczoną customizację na tle wspomnianych serwisów ale coś da się pozmieniać, ceny też dość wysokie z tego co się orientowałem, prędzej 2500 niż 1500 ;p
  • Odpowiedz