Wpis z mikrobloga

Mój zestaw #mirkowyzwanie:

1. Zdobyć jeden szczyt powyżej 1000mnpm
2. Szczupak król jeziora- wyjazd z rana na ryby
3. Anonimowo bez okazji wyślij kwiaty komuś, kto jest Ci bliski.

W tym roku szczytów planuję zdobyć kilka, ale niestety moje plany nie mieszczą się w terminie do 5 lipca ;) Poza tym, co to za wyzwanie, skoro już to zaplanowałem ;)

Drugi punkt ciężko mi było zrealizować. Po pierwsze, nie mam wędki. Po drugie, nie mam znajomych, którzy chcieliby mi ją pożyczyć (mam dwóch kumpli, którzy mają wędki za 1500 zł i od razu mi odmówili, a nie miałem zamiaru kupować sprzętu specjalnie na tę okazję, którego raczej więcej razy nie wykorzystam). Po trzecie, dowiedziałem się, że aby móc łowić ryby, trzeba mieć kartę wędkarską. W prawdzie chyba da się wyrobić jakąś tymczasową, ale nadal pozostają ww. problemy, więc zrezygnowałem z tego wyzwania. Nad wodę pojechałem bez wędki ;)

Pozostało wyzwanie nr 3. Kwiaty wysłałem do bliskiej mi osoby, ale nie chciałbym zdradzać tu szczegółów. Napiszę tylko, że mieszka kilkaset km ode mnie, a kwiaty wysłałem do miejsca, w którym pracuje.

Podziękowania dla @FHA96, który poświęca swój czas na organizację tej zabawy.
Pobierz
źródło: comment_7YCfCpj2wBd3VoGYWtVMIarAZENDQW6k.jpg
  • 4
@Konki: w Poczcie Kwiatowej jest tak, że jeśli sam się nie podpiszesz w treści bilecika, to przesyłka będzie anonimowa. Jest to też napisane w polityce prywatności:

Jeżeli życzeniem nadawcy jest, aby odbiorca był poinformowany, kto jest nadawcą przesyłki, może wpisać wiadomość i podpisać ją w polu „Treść bilecika”. Wiadomość oraz podpis zostaną dołączone do kwiatów. Jeżeli podpis nie zostanie zapisany przez nadawcę w tym polu, przesyłka pozostaje anonimowa.