Wpis z mikrobloga

, ale mój zawór przepuszcza tylko w jedną stronę, nie wiem jak jest w twoim przypadku, w sumie mam to w dupie


@kilogruzu: no jak sobie włożyłeś to w dupę, to jednak nie w jedną stronę. xD
  • Odpowiedz
@tyrald nie mogłem włożyć sobie w dupę czegoś, co nie jest materialne, reszty nie napiszę, bo jesteś lamusem co usuwa komentarze i psujesz zabawę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NieBojeSieMinusow nie, nie mam obsesji, po prostu wiem, że służy do wydalania produktów ubocznych przemiany materii
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar dyskryminacja białych nie istnieje, powiadasz...
A jak nazwiesz inaczej faworyzowanie innych na podstawie koloru skóry, wyznania, czy orientacji?
Mieszkam od 5 lat w Wielkiej Brytanii, nie dalej jak pół roku temu rozmawiałem z sąsiadem - jego córka aplikowała na stanowisko laboranta w kilku okolicznych szpitalach, w dwóch z nich powiedzieli jej wprost, że kiepsko to widzą, bo jest biała i nie pasuje do programu równych szans, bo pierwszeństwo mają osoby
  • Odpowiedz
@kilogruzu Bo to jest wyrównywanie szans. Tak samo jak w Polsce pierwszeństwo do stypendiów socjalnych na uczelniach lub miejsc w akademikach mają najbiedniejsi, tak samo tam podobne przywileje mają kolorowi, bo nie pochodzą stąd i nie są tak ogarnięci w poruszaniu się wewnątrz tej kultury jak my, otrzymali gorszą sytuację a są potrzebni tak samo jak ty i inni. Ty jesteś uprzywilejowany choćby dlatego, że UK nie jest dla ciebie miejscem
  • Odpowiedz
@gefallenerubermensch: taaa uk obce dla murzyna czy ciapaka którzy w zdecydowanej większości są drugim czy trzecim pokoleniem po fali imigracji w latach od 60 do 70. XD w dodatku jeśli ktoś nowy przyjeżdża to zwykle ma już bliską rodzine i znajomych którzy żyją tu od urodzenia.
  • Odpowiedz
Porównaj sobie np. sytuację osoby transseksualnej, gdy musi podawać imię i nazwisko oficjalne, którego nie używa lub, gdy ma niestandardowy wygląd.


@NonOmnisMoriar: ale gdy ja sobie wymyślę, że mam na imię Mechaniczna Pomarańcza, to zanim nie zmienię tego w dowodzie, to przecież też muszę podać swoje imię i nazwisko, które zostało mi nadane po urodzeniu. Gdzie pod tym względem jest jakakolwiek dyskryminacja?
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: No widzisz to Twój problem da się leczyć, bo nie dość, że nie wiesz, że imię nie może składać się z dwóch oddzielnych wyrazów w Polsce to jeszcze musi to być imię jakoś tam uznane jako imię przez jakiś tam polski urząd i z całą pewnością nie mogą to być nazwy książek. Z kolei u osoby transseksualnej jest to problem nie...ignorancji i potencjalnych zaburzeń schizotypowych, a tożsamości.
  • Odpowiedz
Ale wojujących elementów rowerowego ukorbienia, niemających do powiedzenia nic więcej jacy oni nie są proud, tych, którzy wmawiają sobie jacy nie są pokrzywdzeni, niezrozumiani, a jak ktoś taki #!$%@? o faszyzmie, przykro mi, nie jestem w stanie tego tolerować, nie jestem w stanie zrozumieć, tym bardziej tolerować.


@kilogruzu: Ale gdzie Ty tu widzisz "wmawianie" sobie bycia pokrzywdzonym? Przecież osoby homoseksualne czy transseksualne dotyka niesamowite wykluczenie społeczne. Sry, ale sam fakt,
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Ale uprzywilejowanie jest i dzisiaj. Próba wyrównania szans wśród grup społecznych, które są dotknięte wykluczeniem to super sprawa. No i te przesłanki co proponujemy(? cokolwiek to znaczy) nie są rasistowskie, dyskryminujące czy szowinistyczne, bo celem tych przesłanek(???) jest walka z rasizmem, dyskryminacją czy szowinizmem.
  • Odpowiedz
e, dyskryminujące czy szowinistyczne, bo celem tych przesłanek(???) jest walka z rasizmem, dyskryminacją czy szowinizmem.


@NonOmnisMoriar:

Mhm- biedny biały (wykluczony bo biedny) nie ma dodatkowych punktów na uczelniach, a bogaty czarny z dobrej rodizny już
  • Odpowiedz