Wpis z mikrobloga

Ludzie w okularach przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub na zewnątrz w czasie pochmurnej pogody. Szkalujesz, plusujesz
- są często myleni z niewidomymi
- ciężko się z takimi gada twarzą w twarz, bo nie widać oczu
- wyglądają jak idioci
- okulary przeciwsłoneczne jak sama nazwa wskazuje są przeciwsłoneczne, więc w pomieszczeniach i w czasie pochmurnej pogody są zbędne

Jak widzę takiego typa albo typiarę, która w pomieszczeniu jest w takich okularach to zastanawiam się czy to niewidomy czy może ktoś mu mózg wyciągnął? Oczywiście pomijam ekstremalne przypadki gdy ktoś ma np. silny światłowstręt - wtedy jak najbardziej można chodzić w czymś takim, ale to pewnie promil z tych wszystkich przypadków. Kiedyś widziałem w deszczu gościa w takich okularach na chodniku w mieście, facet stał i się nie ruszał. Wziąłem go za niewidomego, podchodzę i chciałem wziąć za rękę i poprowadzić dalej, ale szybko się okazało, że to nie żaden niewidomy tylko zwykły debil.

Ciemne okulary w pomieszczeniach lub na zewnątrz w czasie pochmurnej pogody to jest ten sam poziom imbecylizmu co chodzenie w pelerynie przeciwdeszczowej w upałach - niby można, ale debila widać z daleka.

#oswiadczenie #truestory #okulary #okularyprzeciwsloneczne #pogoda #slonce #modameska #modadamska #idioci
Nirin - Ludzie w okularach przeciwsłonecznych w pomieszczeniach lub na zewnątrz w cza...

źródło: comment_OIz7zDw8XqxehmwFseipTeddzlS7Uahn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Kiedyś widziałem w deszczu gościa w takich okularach na chodniku w mieście, facet stał i się nie ruszał. Wziąłem go za niewidomego, podchodzę i chciałem wziąć za rękę i poprowadzić dalej, ale szybko się okazało, że to nie żaden niewidomy tylko zwykły debil.


@Nirin: i kto tu jest debilem? xD
  • Odpowiedz
@Nirin: a wg mnie op ma racje, zjeby (glownie baby) udaja wielkie ą ę paniusie, czolo w suficie i wielka tajemnicza dama xD a na dworze leje, cimno, damulka slepa ale wyglada BOSKO xD
  • Odpowiedz
@Nirin: Mam -5 i moje okulary przeciwsłoneczne mają szkła korekcyjne. Myślisz, ze za każdym razem jak wejdę do sklepu czy gdzieś po coś to będę zmieniać okulary, bo jakiś mirek ma ból życia o to? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nirin jakbyś siedział 10 godzin w ciemnym biurze gapiąc się w papiery albo monitor to może byś wiedział po co ludzie noszą ciemne okulary nawet gdy nie ma słońca.
  • Odpowiedz