Wpis z mikrobloga

Mircy. Znowu spamuję #telefony.

W EuroRTVAGD i MediaMarkt do kupienia jest Huawei P30 PRO za 3299 zł, dostaje się też zegarek Huawei Watch GT, który pewnie bym spieniężył - myślę że za 500 zł.

Ewentualnie P30 z słuchawkami które pewnie bym sobie zatrzymał - i tu koszt 2599. Aparat mniej super, telefon mniejszy(+) ale i nieco uboższy - nie ma chociażby bezprzewodowego ładowania.

Warto wydać tyle hajsu, zamiast mi9 czy op7pro? Ktoś ma i coś opowie jak się sprawują #!$%@??

#huawei #huaweip30pro #p30pro #p30
  • 10
@pronter: od razu powiem że teraz mam LG G6, kiedyś był całkiem fajny, kupiłem go za 1800. Teraz nie dość że poobijany, to lepszy aparat ma xiaomi redmi note 7 za 900 zł :)

czas więc na zmianę. pytanie czy warto wydać te 3k na huaweia
@pronter: z telefonem to nic bardziej mi chodzi o ten zegarek ma jakieś podstawowe funkcje i nic więcej.

Jak chcesz Kupić P30 bez Pro to lepiej zastanów się nad Honor 20 lub Honor 20 Pro, ale nie wiem kiedy Pro będzie miał premierę w Polsce. Honor to submarka Huawei. Jeszcze ASUS ZenFone 6 no i Xiaomi Mi 9, ale nie zastanawiaj się nad Xiaomi Mi 9T PRO.

Huawei jeszcze nie lubi
@pronter Odpuść sobie zwykłą p30 bez sensu za taką cenę, już lepiej Mi9 brać masz to samo albo i lepiej za niższą cenę. Jeśli za P30 pro ci wyjdzie faktycznie 2800 to moim zdaniem warto ale tylko jeśli rzeczywiście skorzystasz z jego atutów czyli robisz dużo zdjęć. Zoom x10 robi mega robotę i do tego tryb nocny rewelacyjny. Oneplusa bym odpuścił bo z ceną odlecieli w tym roku...