Wpis z mikrobloga

@dawcior-al: @dawid110d @Krupier
Po 4 miesiącach nic się nie zmieniało. Teraz już jawnie @Goodie_pl okrada swoich użytkowników, ponieważ transakcje z OBI byly zweryfikowane i juz dostępne do wyplaty. Czekałem, aż więcej się cashbacku uzbiera, to wpakowali sobie do swojej kieszeni. Dla potwierdzenia transakcji wysłałem paragony, to po miesiącu dostałem inny komentarz: Przepisanie do innej strony, a zastanawiałem przez aplikację na telefonie @Goodie_pl
Jedna wielka ściema. Miałem
  • Odpowiedz
@Krupier: jeżeli doszło do takiej sytuacji, to prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia. Sprawdzamy każdą transakcję, przy której ktoś zgłasza problem. Zależy nam na tym, by program cashback działał bez zarzutu. W przeciwnym razie my też nic nie zyskujemy.
  • Odpowiedz
Ja kupiłem wakacje na Tui korzystając z cashback. Wszystko było ok, ale nagle odrzucili z komentarzem, że nieprawidłowo przeprowadzona transakcja (tiaaa), tak się składa, że mam nagrane jak robię zamowienie, bo tak myślałem, że będą chcieli wykręcić wała. Złożyłem pierwsza reklamację, jak odrzuca to wstawiam filmik i wołam Małysza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak btw. TUI zniknęło z oferty cashback, @Goodie_pl masz jakieś informację na ten temat?
mirkosasiad - Ja kupiłem wakacje na Tui korzystając z cashback. Wszystko było ok, ale...

źródło: comment_0cBSjhyKX0JVgvyD9wpVGIHWbc88JYra.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Odrzucona. Coś się płaczą w zeznaniach, wcześniej było, że transakcja wykonana niepoprawnie, teraz że przypisana do innej strony... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo, że transakcji dokonałem z czystej przeglądarki zainstalowanej specjalnie pod Goodie. Ja rozumiem, że Goodie rozwiązało umowę z TUI i już nie płaci cashback ale ja zdążyłem się załapać i kasa powinna mi zostać wypłacona - umów trzeba dotrzymywać.
  • Odpowiedz