No elo, znalazłem paragon ze swoich spożywczych zakupów :D i chciałbym je powtórzyć, jednocześnie sprawdzając o ile wzrosły realnie ceny w ciągu 3 lat (paragon wystawiony na 16.07.2016). Oczywiście kupowałbym w tym samym sklepie (Auchan). Jednak paragon w pewnych miejscach jest nieczytelny, plus towary nabijane na niego jednoznacznie nie wskazują na dany produkt dlatego bym je pominął w przyszłych zakupach.
Na oryginalnym paragonie widnieje 164 pozycji. Większość da się odszyfrować wraz z cenami, te których nie uda się odczytać zostaną pominięte i odjęte od starego paragonu(ceny są widoczne przy każdej pozycji)
Produkty jakie tam się znajdują to, zupki chińskie ( ͡°͜ʖ͡°), przetwory warzywne w puszce, jakaś chemia, kasze, makarony, napoje, alkohole. Totalny misz masz z zastrzeżeniem że nie ma tam produktów szybko psujących się tj, mięsa,sery,warzywa,owoce itp.
Jesteście zainteresowani takim porównaniem? Łączna kwota jaką zapłaciłem wtedy to 918,61zł
@picasssss1: O ja pierdziu... ale się narobisz ;-) Zrób jakiegoś "exela" (googlowy spreadsheet) przed/po. Zrób dokładny skan i poproś kilku zaufanych mirków (co to bydła nie zrobią) to mogą Ci przerzucić do tabelek. Będzie można potem zrobić sobie samemu zestawienie z lokalnego sklepu :)
@kwanty: no cóż, powiedziało się a to trzeba powiedzieć i b. Póki co spróbuję wyciągnąć od sklepu specyfikację produktów. Jeśli to się nie uda to zrobię porównanie na tych co do których nie będę miał wątpliwości.
@picasssss1: Mirku, żelazkiem nagrzanym przeprasuj paragon i będziesz widział wszystkie pozycje :) Tak się też robi jak paragon nieczytelny, a trzeba coś na gwarancję wysłać
Na oryginalnym paragonie widnieje 164 pozycji. Większość da się odszyfrować wraz z cenami, te których nie uda się odczytać zostaną pominięte i odjęte od starego paragonu(ceny są widoczne przy każdej pozycji)
Produkty jakie tam się znajdują to, zupki chińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°), przetwory warzywne w puszce, jakaś chemia, kasze, makarony, napoje, alkohole. Totalny misz masz z zastrzeżeniem że nie ma tam produktów szybko psujących się tj, mięsa,sery,warzywa,owoce itp.
Jesteście zainteresowani takim porównaniem?
Łączna kwota jaką zapłaciłem wtedy to 918,61zł
#polska #glupiewykopowezabawy #pytanie #lublin
źródło: comment_vbhjqONAduG4WK3ih2o5osmHDa741HKk.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
No i oczywiście wołaj!
źródło: comment_tcazVn5zhzT2a35mRChFU7jDsdynVUNC.jpg
Pobierzźródło: comment_f5yBIkT9m1SXyDgbqqBpeoLbjBKzAa8s.jpg
Pobierz