Wpis z mikrobloga

Jako że dostałem mase próśb na PW to postanowiłem zrobić wam to porównanie najszybszych okrążeń Kubicy i Latifiego z Kanady. Kubica jechał tempem kwalifikacyjnym z samochodem przygotowanym i wypuszczonym z garażu na 2 okrążenia w tempie kwalifikacyjnym (komunikat inżyniera Kubicy).
Mieszanka opon ta sama. Ten sam samochód, dwaj różni kierowcy.
Synchronizacja okrążeń też wykonana (dla lepszej oceny pracy na kierownicy w danej sekcji)

Ocene klasycznie pozostawiam sam.

Nie ma za co, w ramach podziekowania poproszę chociaż plusika


...


#f1 #kubica
Shewie - Jako że dostałem mase próśb na PW to postanowiłem zrobić wam to porównanie n...
  • 18
Jestem skory uwierzyć, że coś z bolidem Roberta jest nie tak, ale na tym filmiku nie widać zbytniej różnicy w operowaniu kierownicą.


@Gusmag: Bo Latifi i Kubica jadą bolidem Kubicy. Widać, że to bolid jest niestabilny, a nie kubica nie umie opanować bolidu bo obaj ostro kontrują.
A teraz zobacz porównanie robert vs russel. Różnica jest i to spora
@Shewie: Jak masz czas i chęci może zrób porównanie przejazdów Kubicy kiedy zamienił się częściami z Russellem i był od niego szybszy. Nie pamiętam które to GP było.
A propos Kanady. Może dałoby się zrobić porównanie odnośnie tej sobotniej wypowiedzi?

Rano było lepiej w 1. wyjeździe, potem było gorzej. Nie sądzę, aby była to kwestia ustawień. Zbyt często dzieją się rzeczy, które ciężko mi zrozumieć