Wpis z mikrobloga

W ogole z tego wszystkiego wyszło, że to jaca ciągnął cała urzędnicza XD tucznik na największej platformie streameraskiej mial podobno dzisiaj 100 widzów xD jaca na stronie postawionej przez pasjonatów ma 300 jak stream jest off xD a menelica tylko się po pierdlach kula, bo to zwykła kryminalistka
#danielmagical #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Wicofie po prostu czują że chłopaki strimują nie dla pieniędzy a z czystej pasji. Korkin nawet jak donejty dostawał to groził że jeszcze jeden i strim off
  • Odpowiedz
@The_Rainman: cały content grubasa opierał się na tym jaką patologie miał na chacie i bawiło to, że otyły, paskudny typ pokazuje agresywną matkę pijaczkę i jej upośledzonego konkubenta. Można by tam zamiast Daniela postawić kukłę albo gościa którego nie widać i ogarnia OBSa. XD
  • Odpowiedz
@The_Rainman: ja się w ogóle zastanawiałem właśnie ostatnio czy gruby jeszcze coś próbuje, ostatni raz mi gdzieś mignął jak goha się #!$%@?ła, od tamtej pory na wykopie w zasadzie nic o nim nie widziałem, a o karaluchach z raszei widzę wpisy praktycznie dzień w dzień. Co on w ogóle teraz robi? Jacy brak, gohy brak, Nikity która mu tam trochę naganiała na tiktoka brak, co on ma za content teraz?
  • Odpowiedz
onie postawionej przez pasjonatów ma 300 jak stream jest off xD a menelica tylko się po pierdlach kula, bo to zwykła kryminalistka


@The_Rainman: przecież gruby miał wyginać zawsze tylko strima odpalić maragaret i jacy
  • Odpowiedz
  • 2
@maras_zaraz_go_udusisz: hype na magicala wziął się z jego remontu którego nie potrafił zrobić xD do tego doszła goha alkogoliczka i jaca + ich kłótnie (które były śmieszne xD tzw tyranie garbatego xD) a matki 500+ go opuściły bo nic się nie działo 0 dramy tylko puste gadanie do kamery. Goha jak nie pije to jest żadna i nie ma nic do powiedzenia + łysaczity nie ma więc nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz