Wpis z mikrobloga

Zgłosiliście już swój sprzeciw co do transplantacji swoich organów w przypadku śmierci? Jeśli chcecie aby można było je pobrać to nic nie trzeba robić, zgoda jest domyślna.

Chcę się zgodzić ale obawiam się że mogę nie być ratowany do końca, jeśli lekarz się dowie że moje serduszko może się komuś przydać, proszę napisz co o tym myślisz.

#holandia
j.....p - Zgłosiliście już swój sprzeciw co do transplantacji swoich organów w przypa...

źródło: comment_jEYc0TNf6xf4vHlP8x322BTlo0VPyWPS.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaktrwogatonawykop: > Transplantologia to ślepa uliczka w medycynie. To jest żerowanie na trupach i dla tego faktu nie ma usprawiedliwienia
Tak powiedział profesor Wolniewicz i ma rację. Samo istnienie transplantologii, blokuje rozwój biotechnologii i tworzenia organów np. z komórek macierzystych, bo istnieje możliwośc pomocy (właśnie transplantologia). No i etyka, która mówi że komórki to człowiek. Przez to u ludzi skrajnych, z początku listy do przeszczepu, w głębi duszy włącza się
  • Odpowiedz
@rabbitat: narazie jestem za zgloszeniem sprzeciwu, ale jeszcze sie zastanawiam, popieram przekazywanie organow ale obawiam sie ze lekarze beda motywowani to nieratowania pacjentow w celu poprawy statystyk, a temu jestem przeciwny, jeszcze ten pacjent z Francji zabity, ciekawe czy pobrali jego organy... Trudny temat idealny do zapytania Mirkow o zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rabbitat: logujesz się przez DigiD na www.donorregister.nl i wypełniasz, jest w ulotce opisane, wszystkim wysłali te ulotki, nawet były akcje sprzeciwu na dworcach organizowane, w Eindhoven było sporo wolontariuszy zachęcających do wyrejestrowania się
  • Odpowiedz