Wpis z mikrobloga

siema ja mam pytanie jak z tym 1p lsd jest. Chciałbym bardzo spróbować tylko nie wiem skąd załatwić. Ktoś kto ogarnia ogolnie kupowanie rc z internetu i sie na tym zna podpowie skąd i jak bezpiecznie kupić?

#narkotykizawszespoko #lsd #1plsd
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geidiprimes: Kmin alada jak już 225 na mikro po 1,5h z-------m drugi, najlepszy trip ever, żeby przejść przez ulice musieliśmy dzwonić po ziomka, żeby nam pomógł. 1p tak Ci nie wejdzie.
  • Odpowiedz
@Macke to jedno i to samo praktycznie
Jedyne z niewielu rc warte spróbowania
Także nie wmawiaj komuś, że jest to guwno, bo jest to robione przez prawdziwe laboratorium lizard Labs i wiesz co masz i jaką ilość w bloterku, zaś z hehe dipłebu możesz dostać prawdziwe lsd, lub substancje powodującą sraczke w papierku
  • Odpowiedz
@geidiprimes legit, lzd to 1p lsd od lizard Labs, oni chyba już jako jedyni wysyłają na paczkomat, chociaż imo to przypałowe jest
Możesz też z funky.market brać, ale pasjo przypałowo pakuje
Chociaż kwas to łatwo, bo to kawałek papierka
  • Odpowiedz
@Tik3rX bo tylko lizard Labs obecnie produkuje 1p z tego co pamiętam, a poza tym tam nie wymieniają już żadnej polskiej strony lub strony która wysyła do Polski
  • Odpowiedz
@Kacpr a to przepraszam najserdeczniej, dawniej to robili
Imo nie bez powodu tak zrobili, bo paczkomaty w tych czasach to przypał, także nie ma czego żałować
  • Odpowiedz
@Kacpr ale po co zamawiać na słupa? Jak masz mniej niż 18 lat, to rozumiem, ale wtedy też branie takich rzeczy nie ma sensu żadnego, bo wiadomo co się stać może, a jeżeli masz te 18 i więcej, to przesyłka krajowa nawet jeżeli zostanie zlapana, to nic ci nie zrobią, bo nie podejdzie to pod przemyt jak przy przesyłce międzynarodowej, ani pod posiadanie, bo po prostu jeszcze jej nie posiadasz
  • Odpowiedz