Wpis z mikrobloga

Szukam ciekawej oferty banku.
Obecnie mam w PKO BP no ale niestety za miesiąc kończę 26 lat i za wszystko praktycznie zacznę płacić (wypłaty w innych bankach, prowizje itp itd).

Jest coś ciekawego gdzie nie zdzierają za pierdoły?

Chodzi mi o darmowe przelewy, wypłaty z różnych bankomatów bez prowizji, wypłaty i płatności za granicą (bez większej prowizji).

Dodatkowo musi być możliwość posiadania karty kredytowej. Czasami z tego korzystam i z biegiem czasu spłacam.

#banki #pieniadze #finanse #kiciochpyta #polska
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spiritus: chyba najlepsza będzie dla Ciebie oferta Banku Millennium. Konto z kartą będzie darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków (wpływ co najmniej 1000 zł na konto + 1 transakcja kartą). Posiadając tam konto wypłaty ze wszystkich bankomatów będziesz miał bez opłat + dają Ci od razu super konto oszczędnościowe 2,7 proc. Do tego jeszcze możesz zgarnąć bonus 200 zł (a nawet 300 jeżeli masz bombelka). Jakbyś się zdecydował, to mogę
  • Odpowiedz
@spiritus: Poszukaj sobie na livesmarter.pl. Obecnie z tego co pamiętam w millenium jest promka na założenie konta osobistego, oszczędnościowego i karty kredytowej. Do płatności za granicą, lepiej założyć dodatkową kartę, np. kantor alior lub revolut.
  • Odpowiedz
@spiritus: zapraszamy do nas :) Nasze Konto Jakie Chcę oferuje: 0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelew ELIXIR złożone w Santander internet / mobile
0 zł za przelew Express ELIXIR, BlueCash
0 zł opłaty miesięcznej za kartę Dopasowaną wystarczy, że zapłacisz 5 razy
Bank nie pobierze opłaty za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą Kartą Dopasowaną
0 zł za wypłaty w bankomatach innych sieci korzystając
  • Odpowiedz