Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nutaharion ja mam takie doświadczenie że się nie ubezpieczyłem, odebrałem kluczyki na lotnisku a po zakończeniu wynajmu wrzuciłem do skrzynki, ubezpieczenie od czego konkretnie ci chodzi?
  • Odpowiedz
  • 1
@Nutaharion ja sobie Zarezerwowałem samochód 2 miesiące przed wyjazdem, po przylocie podszedłem do okienka pokazałem numer rezerwacji, zapłaciłem kwotę należną z karty debetowej odebrałem kluczyki i papiery a na nich numer stanowiska na którym stoi auto, jeździłem jeździłem jeździłem, skończył się mój pobyt przyjechałem na lotnisku postawiłem na pierwszym wolnym stanowisku na parkingu należącym do tej wypożyczalni, na odchodne poklepałem samochód po masce, kluczyki wrzuciłem do skrzynki znajdujące się w okienku na
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Jaka ubezpieczalnia? Nie bierz na Tene nic innego niż Autoreisen lub Cicar.
Unikaj pośredników, Goldcarów itp. Autoreisen na pewno miał pełne ubezpieczenie w cenie, Cicar nie pamiętam, ale doczytasz.
  • Odpowiedz
@Arrival: rzuciło mi się w oczy Topcar Autoreisen, i rezerwacja jest w Topcar, ale jeden z komentarzy wyjaśnia, że od niedawna Topcar to coś zupełnie innego niż Autoreisen, zgadza się?
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Ja wypożyczałem na Teneryfie w AutoReisen VW Polo na 10 dni za mniej niż 100eu + ubezpieczenie od wszystkiego za kolejne kilkadziesiąt, paliwo bak pełny-pełny. Na koniec jak oddawałem to nikt go nawet nie obejrzał dobrze tylko sprawdzili, że zaparkowałem tam gdzie mi powiedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fura kapeć bo przebiegu miał ponad 100k i jakieś dychawiczne 1.2 pod maską, ale taniej i bardziej bezproblemowo
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Nie mam pojęcia niestety :(. O Topcar pierwsze słyszę. Brałem w Autoreisen, uczciwa lokalna firma. Ma trochę starszą flotę, ale za to ceny niskie. Podobnie działa Cicar tylko mają bardziej zadbane fury.
W Autoreisen mają dość wywalone na wszystko (na korzyść klienta). Machnęli ręką nawet jak oddałem ze złym poziomem paliwa.
Autoreisen miał jeszcze fajną opcję jeśli dobrze pamiętam - bezpłatne anulowanie rezerwacji. Płacisz dopiero na miejscu, więc w praktyce
  • Odpowiedz
@Nutaharion ja pożyczyłem na miejscu w cicar. Po prostu poszedłem do ich biura. Podpisaliśmy sama umowę bez podawania danych karty kredytowej. Z tego co pamiętam było też pełne ubezpieczenie w cenie.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Wypożycz w Cicar, im wczesniej zarezerwujesz tym lepiej. Pełne ubezpieczenie w cenie, nie trzeba depozytu, płacisz gotówka. Przy oddawaniu samochodu nawet nie sprawdzają stanu.
  • Odpowiedz
Ja polecam goldcar.es wielokrotnie korzystałem z ich usług tanio bezproblemowo i odpukać nigdy nie miałem problemów ze zwrotem depozytu. Że swojej strony mogę powiedzieć że zarto zrobić zdjęcia całego auta na zewnątrz żeby mieć w razie"w" oraz przeglądnąć auto z raportem czy są jakieś uszkodzenia których w raporcie nie ma zaznaczonych i udać się do okienka żeby zrobili aktualizację raportu. 10-15 minut nikogo nie zbawi a zawsze spokojniejsze wakacje
  • Odpowiedz