Wpis z mikrobloga

Jak mężczyzna zdradza to zwykłe jest to przygoda, chwilowe poddanie się męskiej słabości. Wieczór spędzony z kochanką, a następnie powrót do żony z kwiatami i wyznanie jej miłości. Nie bez powodu mówi się, że gdy kobieta dostaje kwiaty bez okazji to coś jest na rzeczy. Mężczyzna jest pełen poczucia winy i w końcu zostawi kochankę bo wie, że całym jego szczęściem jest dom i rodzina.

Natomiast kobieta kiedy zaczyna zdradzać to już knuje plan jak zniszczyć życie swojemu facetowi. Zdradza ponieważ chce chwycić nową gałąź, ale nie puści poprzedniej póki porządnie się nie złapie. Za zdradę ciągle obarcza obecnego partnera twierdząc, że ją zaniedbywał i nie poświęcał dość uwagii. Gdy odejdzie już do nowego bolca nie zapomni zniszczyć opinii i reputacji swojemu byłemu szerząc po znajomych kłamstwa.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #mgtow #przegryw
  • 48
@Dobrohoczy weź... Znam to z autopsji. I kolega w komentarzu poniżej ma absolutną rację.

@Dobrohoczy: mnie najbardziej rozwala, że gdy wyjdzie na jaw, to jednak facetowi jest zazwyczaj głupio, a kobieta zaraz zaczyna wymyślać wymówki i szukać winy wszędzie, ale nie u siebie
Nie ogarniam tego #!$%@?. Chcesz zdradzić, to najpierw rozstań się z obecną partnerką. Z szacunku do siebie, a przede wszystkim do Niej.
Osobiście nigdy nie zdradziłem i nie zdradzę, ale też nie będę tolerował gdyby druga strona dokonała tego czynu. Jest to czyste #!$%@?ństwo i dziwię się, że niektórych sumienie nie zjada. Mnie pożera już na samą myśl.