Wpis z mikrobloga

Jak mężczyzna zdradza to zwykłe jest to przygoda, chwilowe poddanie się męskiej słabości. Wieczór spędzony z kochanką, a następnie powrót do żony z kwiatami i wyznanie jej miłości. Nie bez powodu mówi się, że gdy kobieta dostaje kwiaty bez okazji to coś jest na rzeczy. Mężczyzna jest pełen poczucia winy i w końcu zostawi kochankę bo wie, że całym jego szczęściem jest dom i rodzina.

Natomiast kobieta kiedy zaczyna zdradzać to już knuje plan jak zniszczyć życie swojemu facetowi. Zdradza ponieważ chce chwycić nową gałąź, ale nie puści poprzedniej póki porządnie się nie złapie. Za zdradę ciągle obarcza obecnego partnera twierdząc, że ją zaniedbywał i nie poświęcał dość uwagii. Gdy odejdzie już do nowego bolca nie zapomni zniszczyć opinii i reputacji swojemu byłemu szerząc po znajomych kłamstwa.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #mgtow #przegryw
  • 48
ach te mądrości wykopowych inceli na podstawie wypowiedzi innych wykopowych inceli.


@nine: Incel to ktoś kto jest prawiczkiem, więc jak to możliwe, że coś wie o zdradach? Może to ofiara zdrady? Skrzywdzony człowiek przez podłą #!$%@?ę?

Niby głupota z Mirko, ale sam tego dowiadczylem w swoim życiu. Jak się znalazł nowy bolec/gałąź to po 3 latach wyznawania mi miłości zostawiła mnie w poczuciu winy, obrabiając mi dupę opowiadając niestworzone historię wśród
Incel to ktoś kto jest prawiczkiem, więc jak to możliwe, że coś wie o zdradach? Może to ofiara zdrady? Skrzywdzony człowiek przez podłą #!$%@?ę?


@nowywinternetach: a skąd wiesz, że OP pisze o swoich doświadczeniach? Bo jak dla mnie to wygląda jak kolejny wysryw przegrywa w celu zdobycia aprobaty innych przegrywów. #!$%@? jacy wy jesteście smutni XD I cały świat winny, tylko nie wy.
a skąd wiesz, że OP pisze o swoich doświadczeniach?


@nine: A gdzie napisałem, że OP pisze o własnych doświadczeniach? Napisałem o byciu incelem i kim on naprawdę jest, a nie tj Ty sobie założy to w swojej główce. To Ty założyłeś, że on nim jest, więc odwrócimy - skąd wiesz, że OP pisze o własnych doświadczeniach i jest incelem? Ano nie wiesz, bo ciężko ci wejść w normalną dyskusję, tylko sam
Czemu mnie wrzucasz do tego worka? Bo nie popieram Twojego głupiego oceniania? Możemy merytorycznie pogadać


@nowywinternetach: Właśnie o to chodzi, Ty chcesz poświęcać swój czas na merytoryczne dyskusje poparte badaniami na temat zdrad, byle udowodnić, że kobiety takie złe a faceci to ofiary. Niestety mój czas jest zbyt cenny, żeby robić tu coś poza śmianiem się z takich bezjajowców jak Ty i OP.
Ty chcesz poświęcać swój czas na merytoryczne dyskusje poparte badaniami na temat zdrad, byle udowodnić, że kobiety takie złe a faceci to ofiary.


@nine: Czyli jakby to była prawda to i tak nie przyjmiesz? To oznacza, że jesteś debilem. Wiesz o tym, czy dopiero dziś przejrzysz się w lustrze?

Zabawnyś, że krytykujesz merytoryczne dyskusje i myślisz, że świecisz IQ.

Niestety mój czas jest zbyt cenny, żeby robić tu coś poza śmianiem
@nowywinternetach: jedyne co wiem chłopczyku, to że nigdy nie miałem kompleksów przez co nie było też problemów z kobietami. A Wy tu aż krzyczycie z niemocy i nienawiści, że nikt nie akceptuje i nie chce takich przegrywów. Gnij se tam dalej przed kompem, szkoda mi już na Ciebie czasu. Ale wierzę, że znajdziesz równego sobie stulejarza i policytujecie się wynikami badań na fascynujący temat jakim niewątpliwie są TE ZDRADZAJĄCE SZMATY XDD
jedyne co wiem chłopczyku, to że nigdy nie miałem kompleksów


@nine: No, póki co to obrażając ludzi pokazujesz, że sam je masz. Tak samo mówiąc o jajach to masz je niewielkie. No ale pucuj się, próbuj. Może w końcu poczujesz się kimś.

Wy tu aż krzyczycie z niemocy i nienawiści


Zacytuj.

że nikt nie akceptuje i nie chce takich przegrywów


Skąd wiesz? Sam zadałeś mi to pytanie, a teraz nie umiesz
uogólnianie na poziomie podstawówki.


@InsaneMaiden: Skąd taki agresywny komentarz? Wzięłaś go do siebie?

https://www.tvp.info/15763445/mezczyzni-czesciej-kobiety-dluzej-tak-zdradzaja-polacy

Najczęściej niewierni są mężczyźni często podróżujący po kraju, a okresem masowych zdrad są firmowe wyjazdy szkoleniowe – wynika z badań.


Z opracowania można się też dowiedzieć, iż panowie zdradzają częściej (39 proc.) niż panie (29 proc.), ale u mężczyzn są to częściej akty jednorazowe, a u kobiet dłuższe romanse.
@nine: w internecie możesz wszystko napisać stulejarzu. przez wyśmiewanie przegrywów, widać jaki jesteś super facet. idź tam popłacz się do matki nieudaczniku