Wpis z mikrobloga

@KobKob Co do konkurencji to nie mam pojęcia, babka przez telefon mówiła że kilkanaście osób ze mną będzie to pisać. No właśnie nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś się podobno deklarowało w jakimś formularzu gdzie chciałbyś żeby Cię przydzielili - dla mnie wsio ryba, mogę pracować nawet w Radomiu, ważne żeby się udało :P
@Wenrzu3
Już po testach, ogólnie wszystko zrobione tak żebyś nie mógł się skupić, czasu mało, zadań dużo :P pytania podchwytliwe na maksa, często otrzymywałem sprzeczne instrukcje i trzeba było podjąć decyzję bez zastanawiania się i bez analizy sytuacji. Cały FEAST ogółem sprawia momentami że mózg paruje :D
@PositiveRate wiesz, ciężko powiedzieć, niby nie rekomendują podejścia drugi raz, poza tym mam dwuletni okres karencji do podejścia. Kto wie, pożyjemy, zobaczymy :) chcesz to Cię zawołam za te 2 lata (o ile oczywiście któryś z nas nie usunie konta ( ͡º ͜ʖ͡º) )
chcesz to Cię zawołam za te 2 lata (o ile oczywiście któryś z nas nie usunie konta ( ͡º ͜ʖ͡º) )

@WojtasFighter: i jak, aplikowałeś w tym roku? :D
I mam pytanie, długo czekałeś na informację zwrotną po złożeniu aplikacji? Etap składania zgłoszeń skończył się 4 dni temu, nie wiem czy dopiero teraz będą robić wstępną selekcję i zapraszać na testy czy odpadłem już chwilę temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anhed: O cholera to już 3 lata xD Dałem sobie spokój, po drodze znalazłem inną robotę w której się spełniam póki co :D spokojnie, odezwą się :) powinno im to zająć od tygodnia do dwóch z tego co pamiętam, więc trzymam kciuki!
@WojtasFighter: dzięki (ʘʘ) A co do testów, warto coś przerabiać wcześniej czy faktycznie jak się ma "to coś" to się po prostu zdaje? I jak wyglądał test z angielskiego, co warto powtórzyć?