Wpis z mikrobloga

W W2 był jednocześnie z mocnymi rysami twarzy, ale i miał taką paskudną, bladą gębę typa spod ciemnej gwiazdy, którą jakbym zobaczyła w bramie w nocy, to chyba bym uciekała nawet przez murowaną ścianę...


@Scooterek: no a co k---a, to wiedźmin stworzony do walczenia z potworami, nie model
  • Odpowiedz
@Budo: Geralt rzadko kiedy nosił dwa miecze na raz xD Najczęściej nosił tylko żelazny bo po co srebrny skoro on był głównie na wampiry i inne potwory podatne na srebro.
  • Odpowiedz
Za ładna morda. Teraz w serialu jak chłopstwo będzie mówić aby poszedł sobie mutant/potwór/nieczłowiek/bestia do zabijania będzie brzmieć mega śmiesznie. Bardzo istotną częścią życia Gerarda było jego rozetki czy jest człowiekiem czy jednak potworem i co znaczy posiadać uczucia. Był odrzucany przez ludzi bo wyglądał jak dziwadło.
  • Odpowiedz
no a co k---a, to wiedźmin stworzony do walczenia z potworami, nie model


@Rayon: A czy ja mówię że to źle? Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem mój CAŁY komentarz to byś wiedział że w W2 wygląd Geralta najlepiej oddawał tę postać... ()
E tam, lepiej przeczytać tylko wybrany fragment co nie?
  • Odpowiedz
nasze komcie mogą istnieć i sobie nie przeczyć w tym samym momencie.


@Rayon: No oki. Może mnie zdeka poniosło, ale już nie raz się spotykałam tutaj z tym, że ktoś wybiórczo traktuje czyjąś wypowiedź... ( )

  • Odpowiedz