Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Pisze przez AMW, bo mam bana. Dodajcie prosze, to dla mnie wazne. Chce zostac czyms w rodzaju coacha(inb4 beka xd xd). Ale nie takiego coacha jak myslicie. Zawsze chcialem byc pwychologiem lub psychiatra ale rodzice mi nie pozwolili isc na psychologie, bo cytuje:

Masz isc zdobyc zawut!!


Zawod zdobylem ale i tak go nie wykonuje. Zawsze krecila mnie strona sportowa tego zawodu oraz astrologiczne podejscie, ktorym nawet Jung sie zajmowal. Czy mozecie mi polecic publikacje z zakresu psychologii sportu i astrologii wlasnie? Moze byc literatura, filmy, wszystko. Czy moge wykonywac ten zawod bez skonczonej psychologii? Chcialbym pracowac ze sportowcami i sprawami zwiazanymi ze stresem, stresem pourazowym. Moze macie dla mnie jakies rady, co moglbym zrobic.by realizowac swoje marzenie?
#psychologia #sport #astrologia #stres #psychiatra #psycholog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
Mysle ze mylicie astrologie z horoskopami


@AnonimoweMirkoWyznania: Być może Ty mylisz astrologię z astronomią (choć nadal nie wiem co miałoby to wspólnego z psychologią sportu), ale zerknijmy na definicje:
Astrologia - wróżbiarstwo polegające na próbach przewidywania przyszłości poszczególnych ludzi i wydarzeń na Ziemi na podstawie położenia ciał niebieskich na nieboskłonie.
Horoskop - w astrologii przepowiednia lub charakterystyka danej osoby, czy też wydarzenia, sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny