Wpis z mikrobloga

Właśnie zapalił się skład odpadów w Tarnowie. Najlepsze jest to że przyjechałem do nich po opony. Droga zajęła mi 20 min dłużej bo przez przypadek zjechałem na rondzie nie tam gdzie trzeba. Po dotarciu na miejsce wjechałem nie w tą bramę co trzeba i przez płot zobaczyłem pożar więc wycofałem się na parking. Nie było jeszcze straży. Po 5 minutach odbieram tel z tego składu a pani z drugiej strony spokojnym głosem " wie pan co dziś nie będziemy ładować niech pan nie podjeżdża dzisiaj".( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aniolstroznaposterunku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#tarnow #strazpozarna #wydarzenia #wysypisko #pozar #polska #kierowcy #tir #transport
agiller - Właśnie zapalił się skład odpadów w Tarnowie. Najlepsze jest to że przyjech...

źródło: comment_xjqeAGotQhjnqkhWiCvxfiQW7yoatRDR.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@robsosl: Już podaje szybki przykład " proszę pana u nas jest pożar proszę nie wjeżdżać na plac gdyż jest niebezpiecznie czekamy na straż pożarna" tam jest tylko jedna wąska droga między wysokimi budynkami i do samego końca myślałem że dym powstaje gdzie indziej, wiec po wjechaniu trzeba byłoby się sporo wycofać teraz bo gdy nie ma pożaru zawraca się na placu. Nie muszę tłumaczyć że straż i wszystkie służby musiałyby czekać
  • Odpowiedz