Wpis z mikrobloga

  • 1
@fizzly: @Zarzutkakke: pytanie czy rynek mieszkaniowy jest wystarczająco stabilny. W dużych miastach mam wrażenie ze ceny są zawyżone właśnie przez ludzi robiących z mieszkania inwestycje. Pytanie kiedy to się zatrzyma? No i zwrot raczej w długiej perspektywie. Oczywiście temat jak najbardziej do rozważenia
  • Odpowiedz
@Conner: wg mnie to jest inwestycja która bankowo ci się zwróci, bo nawet gdybyś nie chciał się już bawić w wynajem, to po prostu możesz potem to mieszkanie sprzedać. To akurat temat który się nie przesyci po mojemu.
  • Odpowiedz
@Conner nieruchomość to inwestycja na lata, długoletnia. Musisz sie zastanowić czy chcesz aby te 200.000zł na spokojnie sie zwracało czy po prostu chcesz to pomnożyć z pewnym ryzykiem ale mieć za 5 lat np 1.000.000zł. Majac 40.000zł zainwestowałem w swoją działalność. Dzisiaj mam dwie nieruchomości plus w ciągu 5 lat chcę kupić coś nad morzem by zarabiało na moją emeryturę.
  • Odpowiedz
@ks2m:

pytasz zgrai typów którzy mieszkają z mamą i biją się o kody zniżkkowe na pyszne.pl gdzie zainwestować pieniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


za każdym zainwestowanym razem xD
  • Odpowiedz