Wpis z mikrobloga

@FarmaceutaAmator: Ale co oglądasz i jakie relacje czytasz? Uważasz np. że na marszach równości to większość ludzi jest rozebrana i wykrzykuje jakieś obsceniczne rzeczy?

Jak chcesz być bezstronny to warto się udać. Większość zdjęć i filmów o marszach równości jest wyciągana z przypadków z kilku lat temu, lub zupełnie niezwiązanych eventów.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: widywałem tam wielu osobników domagających się szacunku, kompletnie nie szanując i poniżając innych, naśmiewając się z ich wiary i przerabiając symbole mające dla kogoś znaczenie. Już nie wspomnę o umalowanych typach z przyczepionymi na piersi penisami, z perspektywy osoby hetero tak samo niesmaczne byłoby gdyby to była wagina. Ogólnie dziwię się, że o tym dyskutujemy bo dla większości ludzi to jest oczywiste i widoczne gołym okiem.
  • Odpowiedz
na których spora część ludzi (nie wszyscy) to hipokryci i osoby chore na głowę


@FarmaceutaAmator: a skąd niby taki wniosek wyciągnąłeś? Bo ja mam wrażenie, że z miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JLSZ: ja bym połączył te dwa obrazki. Z jednej strony lewica z drugiej prawica i nawalaja człowieka z podpisem normalni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz