Wpis z mikrobloga

Zabrali mu godność tak bardzo, że jest wiceprezydentem stolicy.
Zabrali mu miłość tak bardzo, że wrzuca fotki z randek ze swoim partnerem
Zabrali mu życie. Ekhm, także tak
Zabrali mu równość, bo nie może.... no właśnie, czego nie może? Głosować? Pracować? A może w tramwajach jest "nur fur deutsche"?

Tak. Wszystko mu pozabierali. I chodzi uchachany od ucha do ucha.



#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazlgbt #lewackalogika #4konserwy #warszawa #polityka
P.....k - Zabrali mu godność tak bardzo, że jest wiceprezydentem stolicy.
Zabrali mu...

źródło: comment_8vEaxYtwfhf19gcDsQj2aeZi7lpSz1wq.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
no tak samo mają prawo do zawarcia małżeństwa pomiędzy sobą, a nie czekaj?


@Korczaszko: jako heteroseksualny mężczyzna chciałbym tylko powiedzieć, że ja też nie mogę z nimi zawrzeć małżeństwa¯\_(ツ)_/¯. Gdzie moje prawa?

  • Odpowiedz
To że wrzuca fotki ze swoim chłopakiem, nie znaczy, że jest powszechnie tolerowany i nie wyszydzany.


@Korczaszko: Jak kolega związał się z grubą i brzydką lochą, to ich związek też nie był tolerowany i był wyszydzany. A jakoś nikt nie wyszedł na paradę ku czci uj wie czego.
  • Odpowiedz
To że wrzuca fotki ze swoim chłopakiem, nie znaczy, że jest powszechnie tolerowany i nie wyszydzany.


@Korczaszko: normalny stan w normalnym państwie demokratycznym.
Jak pedał ma z tym problem, to państwo przewidziało dla niego ścieżkę prawną.
Żadne państwo demokratyczne nie gwarantuje "powszechnej tolerancji".
Czy w tym, co napisałem, jest coś nazbyt trudnego dla ciebie do zrozumienia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Korczaszko:

nie znaczy, że jest powszechnie tolerowany i nie wyszydzany

I jakie prawo ma to niby regulować oraz jeszcze bardziej istotne, w jaki sposób takie byłoby to równe prawo (czyli przypominam: prawo takie samo dla wszystkich)?
  • Odpowiedz
Pedały nie mogą sobie wymyślić jakiejś innej nazwy?


@wojtoon: przecież związków partnerskich katotaliban też zabrania, jakbyś nie zauważył.

LGBT doslownie niedawno przekroczylo magiczny punkt w, ktorym mogliby uznac swe sukcesy i przestac malpowac, ale to oczywiscie sie nie wydarzy. Stad spadek poparcia dla teczowych.


@Gamling: tak, morderstwa osób LGBT np. w Czeczenii to wielki sukces LGBT.

I odstaw psychoprawicowe media, bo wedle wszelkich rzetelnych statystyk poparcie dla legalizacji formalnych związków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PanFizyk: Ruchy wolnosciowe osiagnely juz prawie wszystko o co walczyli ich poprzednicy ale nie zatrzymaja sie na tym bo oznaczaloby to spakowanie sie masy organizacji i odciecie od pieniedzy. Zaden z nich tego nie zrobi bo musieliby sie zajac zwyklymi zajeciami, wiec poszli na wieczna walke o byle co poslugujac sie tymi samymi juz nieadekwatnymi haslami. Proces ten odnosi sie do calej lewicy na zachodzie, kreowanie opresji i ucisku, wmawianie mniejszoscia
  • Odpowiedz
@PanFizyk: typowa mentalność cebulowa. Nie możesz się cieszyć, przecież masz źle. Masz być smutny i mieć polacką mordę. Testo o tym wspominał:

uśmiechniesz się do polaka to pomyśli jaki #!$%@? debil
  • Odpowiedz
@Korczaszko: no i? Dwoje kochających się ze sobą ludzi płci przeciwnej też nie może wziąć ślubu, a Helsińska Fundacja Praw Człowieka nazywa to prawem narodów do dbania o czystość rasową. I wiesz co? Jeśli zboczkożeństwa będą legalne to też zboczki ślubu nie zawrą z powodu prawa narodów do dbania o czystość puli genowej. Kiedy rzeczniczka praw obywatelskich chciała zmienić to nieprzystające nawet z przyczyn formalnych do współczesności prawo, to pedały i
  • Odpowiedz
@PanFizyk: no tak samo mają prawo do zawarcia małżeństwa pomiędzy sobą


@Korczaszko: przecież gejowskim aktywistom chodzi nie chodzi o uzyskanie czegokolwiek, tylko o gonienie za tym (bo to daje atencję i pieniądze)
Już z 10 lat temu mogliby mieć w Polsce rejestrowane związki partnerskie, ze wszystkim tym co daje małżeństwo (poza adopcją dzieci), ale nie, ich to nie zadawala i #!$%@? z tym, że metodą małych kroków można uzyskać więcej.
  • Odpowiedz
@Teraznaspokojnie: A czy ja kiedykolwiek napisałem, że zabraniam komukolwiek zawrzeć małżeństwo? W dupie mam czy jesteś biały czarny różowy, zielony, czy jesteś gejem, lesbijką, twierdzę, że należy się to każdemu.
To coś o czym piszesz to nie podchodzi pod eugenikę?
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: XD, jesteśmy państwem świeckim, funkcjonuje takie coś jak ślub cywilny. #!$%@?ć od polityki z tym swoim kościołem, państwo i kościół powinny być dwoma odrębnymi bytami i nawet mi tu nie wyjeżdżaj ze statystkami dot. ile osób to chrześcijanie, bo są one często przeszacowane. Jak dla mnie można zmienić nazwę na inną, byleby dawało to takie same prawa jak małżeństwo, jeśli wam tak przeszkadza. Do tego terroru oblężonej twierdzy nawet się
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Jak mają taką chęć to mogą sobie wyjść, czemu ktoś ma tam wychodzić za nich? Nie pisałem, że popieram szydzenie z kogokolwiek, nie pisałem też że LGBT jest w tej sprawie jakieś wyjątkowe, aczkolwiek ciągle się czepiacie tego, jakobym dawał pozwolenie na wyśmiewanie ludzi z poza LGBT. Poniżanie kogokolwiek niezależnie od rasy, wieku, orientacji jest zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o braku empatii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Korczaszko: Nie o to mi chodziło. Są ludzie którym szydzenie z nich nie przeszkadza, bo znają swoją wartość i są ludzie, którym to przeszkadza, wtedy wychodzą na protesty.

Tak, nie każdy posiada empatię. Tego nie da się wyuczyć. Dlaczego dyskryminujesz osoby bez empatii? Nam też należy się szacunek ;)
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Empatii da się wyuczyć :). Ile razy to już świat widział, jak osoby potulnieją po doznaniu krzywdy. Po prostu niektórym ciężej zrozumieć, że innych też boli, ale to nie znaczy, że mamy to tak zostawić. Empatii nie posiadają psychopaci, jest to schorzenie psychiczne i to się leczy.

Tak na pewno są ludzie, którym szydzenie nie przeszkadza xD. Nawet jeśli znasz swoją wartość, to nadal próby poniżenie cię są niemiłe. A
  • Odpowiedz