Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Za tydzień robię super rodzinna cukierkowa imprezę dla rodzinki z okazji zakończenia studiów. Wszyscy się cieszą, będzie moja rodzina, teściowie, niebieski... Będzie super. A po imprezie za maksymalnie kilka tygodni wyda się że mam zamiar zamieszkać z niebieskim. PRZED ŚLUBEM. Boje się o to jak wielkie szambo wybije w mojej rodzinie, na maksa religijnej. Od kiedy pamiętam mama gada o tym jakie to złe że ludzie przed ślubem zachowują się jak małżeństwa. Nie wiem czy zaakceptuje że jej córka ma na ten temat inne zdanie. Jestem dorosła już od dawna a boję się im powiedzieć o mojej decyzji jak małe dziecko...

#zwiazki #religia #ateizm
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@bluberr Powiedz co i jak, jak kochaja to przejda z tym do porzadku dziennego, jak nie przejda to chociaz wiesz, ze bardziej od Twojego szczescia liczy sie slowo ksiedza na ambonie. #!$%@? to - nikt za Ciebie zyc nie bedzie i nikt Ci nie odda czasu marnowanego na jakies podchody i strachy przed mama.
  • Odpowiedz
@bluberr: Miałam tak samo, po prostu im to obwieściłam, przypominając, że jestem dorosła i decyzja należy do mnie. Jak również, że religia to również wybór każdej osoby i nie można mi jej narzucać. Trochę było olaboga jezu chryste, ale to po prostu zignorowałam.
  • Odpowiedz