Wpis z mikrobloga

@siedzesamawdomu: Dla mnie osobiście atrakcyjne to tam były właśnie Madzia i Angela. No i Iza jak na swój wiek była mega babką. Cała reszta kobiet nie powalała mnie jakoś. Tak samo jak i facetów przystojnych było tam może ze trzech.
A Madzi dodatkowo zawsze zazdrościłam, że ona nawet po wstaniu z łóżka wygląda dobrze. Bo ja osobiście to jak pół dupy zza krzaka :D
  • Odpowiedz
@Zabajka: dla mnie najatrakcyjniejsze z kobiet tam były Madzia, Justyna i Natalia. Mówię oczywiście o wyglądzie, bo Weganka choć piękna to zachowanie dramat. Iza spoko jak na swój wiek, natomiast Angela dla mnie wcale nie jest atrakcyjna. A z facetów Igor i Olo. Jeszcze Daniel jak na swój wiek miał mega ciało.
  • Odpowiedz
@siedzesamawdomu: Oo zapomniałam o Natalii. Też ją wpisuję na listę :). No to Ty masz tak z Angelą, jak ja z Justyną. Dla mnie ona osobiście jest za szczupła akurat.
Z facetów przede wszystkim Olo. Kurde ten koleś ma takie oczy, że można utonąć. Igor też dobrze daje radę, Daniel jak na swój wiek również. No i dla mnie jeszcze na Tomku i Maćku można było oko zawiesić ;).
Ale przerażające
  • Odpowiedz
@Zabajka: fakt, Justyna jest za chuda. Mogłaby przytyć chociaż 10 kilo i byłoby cacy, ale i tak bjuti :). Dla mnie Justyna jest najlepszym przykładem, że uroda to w życiu nie wszystko.
Tomek neutral, trochę gejowaty, a Maciek spoko, w sumie podobny do Igora, ale Igor przystojniejszy :3.
  • Odpowiedz
@siedzesamawdomu: No charakter Justyny zabija całe dobre pierwsze wrażenie. Pamiętam, jak oglądałam pierwszy odcinek - te ich wejścia i pomyślałam wtedy o niej, że będzie naprawdę spoko. Och jak ja się wtedy pomyliłam. Justyna to chyba moje największe negatywne zaskoczenie tego programu.
  • Odpowiedz
@siedzesamawdomu: Ale dla kontrastu powiem, że Igor za to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Myślałam, że nie będzie miał nic sensownego do przekazania, a to on właściwie zrobił ten program. No i drugie pozytywne zaskoczenie to Olek i jego niesamowita jak na 20latka dojrzałość. Jak ten chłopak się czasem odezwał, to serio byłam w szoku, że już w tym wieku tak mądrze myśli. No i godzinami ja mogłam patrzeć na to, w
  • Odpowiedz
@Zabajka: dobrze piszesz i jesteś mega spostrzegawcza! Wyróżniasz się tutaj kulturą, lekkością, prostotą tekstów
i wyjątkowo trafnymi ocenami. Nigdy nie napisałaś żadnej bzdury czy inwektywy( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już chcesz się mocniej do kogoś przyczepić to piszesz tylko, że ten ktoś Cię śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Igora czułem od pierwszych dni, właściwie się nim zachwycałem, wyrażając to tutaj i pod relacjami
  • Odpowiedz
@ekranzbratkiem: Kurcze jest mi teraz tak mega miło, że jestem w szoku i confused jak Madzia co najmniej :D. Nie sądziłam, że ktoś aż tak pozytywnie oceni to moje pisanie tutaj. Także bardzo bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa :).
A co do mnie to piszę tak jak myślę i czuję. Tak po prostu, jakbym rozmawiała z koleżanką na dany temat. Po prostu nie znoszę jak ktoś swoje poglądy sprzedaje
  • Odpowiedz