Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
Tak się złożyło, że wczorajszego dnia musiałem czekać gdzieś dłuższą chwilę z grupką około 10 azjatek. Jedne brzydkie, jedne ładne, a kilka było 10/10. Podczas tych 20 minut czułem się jakby wszystkie moje fobie i lęki znikły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dosłownie czułem pełen spokój i całkowite rozluźnienie. Kobietki te wprowadzały tak miłą i przyjacielską atmosferę, że chciałem by ta chwila trwała w nieskończoność. Żadna, nawet te najładniejsze, nie wywyższała się i nie pokazywała jaka to ona nie jest. Śmiechy i przyjacielska atmosfera. Zagadywały otoczenie obdarzając ciepłem każdego wokół. Nigdy tak nie czułem się w towarzystwie kobiet. Może to nie kobiety są moim problemem, a właśnie #p0lka

#przegryw
  • 29
@ukaszeq: Jesli nie mieszkasz daleko to trzeba bylo chociaz kontakt wziasc. Tfu, tak czy siak niezaleznie od tego trzeba bylo wymienic sie kontaktami. Korwa, podbaly ci sie czy nie. Jak jestes man i ktoras ci sie podoba to dajesz do zrozumienia, a nie przepraszasz za bycie mezczyzna i branie tego co chcesz.