Wpis z mikrobloga

Znów często padają pytania dlaczego się czepiamy KK, więc zróbmy listę. Jak coś ominąłem dodawajcie w komentarzach. Myślę, że niedziela rano to dobry moment. Kolejność przypadkowa. Aha, zabrakło powodu najważniejszego - bo nie ma bozi w niebie.

- walka z in vitro
- optowanie za zakazem aborcji nawet kosztem zdrowia czy życia matki
- systemowe ukrywanie pedofilów
- stanie ponad prawem państwowym (prokuratura nie ma wglądu do dokumentów kurii - konkordat)
- komisja majątkowa już robi trzecie okrążenie z oddawaniem zagrabionego mienia, a miała być zlikwidowana już 15 lat temu
- katolicka indoktrynacja dzieci w publicznych (czyli domyślnie świeckich) placówkach
- zakaz handlu w niedzielę
- przywileje w handlu ziemią w porównaniu z obywatelami RP
- kłamstwa historyczne o tym jak nas KK bronił gdy tymczasem Targowica to byli biskupi, powstania narodowe KK potępił, a co drugi ksiądz był agentem SB
- ograniczanie dostępu do antykoncepcji, np tabletki które w Czechach kupisz przy kasie w supermarkecie są u nas na receptę
- kasa z podatków niewierzących idzie na wypłaty dla katechetów, policyjnych/wojskowych kapelanów, emerytury dla księży, remonty kościołów (wiem, wiem, zabytki, niech dyskoteki porobią w tych zabytkach, wali mnie to) itd
- kult pewnej jednostki, która imo ma sporo wspólnego z ukrywaniem pedofilii czy z milionami ofiar w afryce
- dodatkowa ocena na świadectwie z religii zawyża średnią (np ważną przy stypendiach) dyskryminując tym samym dzieci nie chodzące na religie
- sianie nienawiści względem homo, innowierców, żydów itd
- wpływanie na polityków
- rozdawanie przez miasta działek kościołowi za 5 zeta by potem KK je sprzedawał na wolnym rynku za miliony
- praktycznie żadne opodatkowanie
- propagowanie antynaukowej wizji świata

#bekazkatoli #ateizm #kosciol #wiara #religia #katolicyzm #neuropa #polska
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- utrwalanie w wiernych odruchu Pawłowa w stosunku do swoich pracowników poprzez coniedzielną naukę wykonywania komend padnij (na kolana) i powstań (z kolan)
- utrwalanie w wiernych syndromu Sztokholmskiego poprzez wmawianie im grzechu, a następnie odpuszczanie tych grzechów przez uprawnionych pracowników
- prowadzenie uwłaczającego rytuału spowiedzi, poprzez nakłanianie wiernych do wyzbycia się własnego prawa do prywatności i obniżenie osobistej odpowiedzialności za własne czyny
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ z tym się nie zgodzę - "kasa z podatków niewierzących idzie na wypłaty dla katechetów, policyjnych/wojskowych kapelanów, emerytury dla księży, remonty kościołów (wiem, wiem, zabytki, niech dyskoteki porobią w tych zabytkach, wali mnie to) itd."
Kościół też jest "firmą" i chociaż nie płaci dochodowego to inne musi. Więc dlaczego ka mu się nie należeć $ za emeryturę? 2. Remonty kościołów to remonty zabytków, no chyba że jest nowy no to
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: Jak chcesz to i tak sobie zrobisz krzywdę. Te tabletki to ostateczność. Nigdy nie zapomnę jak się kiedyś za takimi nabiegałam. Najtrudniej było w ogóle dostać się gdzieś na wizytę, wszyscy byli już pozajmowani przez dwa kolejne tygodnie, w końcu liczyłam na szczęście i mnie wpisał doktor poza kolejką ale i tak zdążyło do tego czasu minąć już kilka dobrych godzin.
  • Odpowiedz
- szerzenie urojonego poglądu o potencjalnej jedno-imienności mitycznego proroka, któremu odebrano ludzką cechę bycia w błędzie na rzecz pseudoboskiej roli bycia zbawcą ludzkości
- szerzenie i promowanie fantastycznej bajki o poczęciu bez udziału plemnika, nawet wśród łatwowiernych dzieci
  • Odpowiedz
- promowanie rytuału chrztu wśród rodziców, będącego haniebnym aktem przypisania przynależności do swojej organizacji bezwolnych i nieświadomych dzieci przy jednoczesnym praktycznym uniemożliwieniu wypisania się z tej organizacji osobom dorosłym
- wymuszenie na ustawodawcy specjalnego trybu działania przepisów o ochronie danych osobistych i RODO, a powodujących zupełną utratę kontroli nad sposobem administrowania tymi danymi przez instytucje państwowe
  • Odpowiedz
  • 18
@Hrabia_Horeszko Akurat fakt, że tabletki antykoncepcyjne są na receptę jest dobry ze względu na bezpieczeństwo pacjentek, a biorąc pod uwagę to, jaka wiedza o antykoncepcji u większości społeczeństwa jest uboga ( przyrost bombelkow ) to pewnie kobiety by sobie tylko krzywdę robiły jedząc je garściami. Tylko, że to powinna być formalność, a jak bywa z niektórymi ginekologami to wiadomo. Btw. Osobiście w tej batalii spokojnie wprowadziłbym określenie Kościół Polski ( ͡
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: problem w tym, że nie czepiacie się KK, tylko się #!$%@? do katolików. Śmiejecie się z ich przekonań, ich decyzji, ich modlitwy i ich wiary.
Księży możecie sobie wieszać i sprzątać do woli. To trzeba zaorać. Ale za ataki na zwykłych ludzi gardzę waszą bandą i waszymi zboczeniami dożywotnio.
  • Odpowiedz