Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@padamczyk: wiem, że typ sobie zasłużył i wogle ale jednak kisnę motzno jak sobie wyobrażam tę sytuację, że tutaj tak grzecznie i rzeczowo najmocniej przepraszasz i wyjaśniasz sytuację a 1min później piszesz znów do typa "urwać ci łeb złamasie" xD
  • Odpowiedz
przyszło wam do głowy p---------m wykopowym amebą z IQ małpy, że może ktoś mu ukradł konto do OLX i znowu nękacie bogu winna osobę, jesteście dokładni takimi samymi, albo nawet większymi kretynami jak ten koleś piszące takie bzdury.

Jesteście żywmy przykładem, że gdy kretyn ma władze to jak zaczyna się zachowywać.
  • Odpowiedz
@PAST: No jak? z jpga? przecież tam nie ma warstw nawet. A w exifach co byś miał? Co najwyżej autora print screena jakoś bardziej poznał, a nie zamazany numer. Popraw mnie proszę, bo chcę to zrozumieć :-)
  • Odpowiedz
@jamnig: Na policję? Przecież to tak głupie i fejkowo brzmiące że cały komisariat padnie ze śmiechu. Zresztą formalnie tu nawet nie ma gróźb realnych tylko zwykłe p---------e. Żenada, wracam do smażenia kotów ekhm.. pelikanów z wykopu.
  • Odpowiedz