Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebna rada co robić. Studiuje dziennie 4 semestr na polibudzie no i niestety uwalony ten semestr :( i teraz nie wiem co robić. Od marca od nowa na 4 semestr czy przejść na zaoczne i pracować? Dodam że już teraz pracuje w weekendy w januszexie(CNC) i mógłbym pracować w tygodniu a weekendy uczelnia. Jestem bardziej skłonny do zaocznych bo męczą mnie te studia trochę ale sam już nie wiem (,)

#studia #studbaza #polibuda #zalesie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Co robić?

  • Zaoczne + praca 68.4% (54)
  • Zostać na dziennych i powtarzać rok 31.6% (25)

Oddanych głosów: 79

  • 3
Jestem bardziej skłonny do zaocznych bo męczą mnie te studia trochę


Jeśli myślisz, że pracując w tygodniu i chodząc na uczelnię w weekendy nie raz od 8 do 18 będzie Ci łatwiej to jesteś w błędzie xD ale idź na te zaoki, #!$%@? w robocie więcej niż na dziennych póki życie Ci nie zbrzydło to będziesz miał łatwiej jak już te studia skończysz
+ jak jesteś taką cipą, żeby uwalić 4 podejścia
@AnonimoweMirkoWyznania a nie macie czegoś takiego jak awans? U nas to wygląda tak, że idziesz na następny semestr na niektóre tylko zajęcia a potem poprawisz przedmioty z 4 i bierzesz kilka z 6. Jakoś tak że sobie dobierasz zajęcia z semestru którego nie zaliczyłes i z tego na który idziesz