Wpis z mikrobloga

Ukraińcy są spoko. Przynajmniej się myją. U mnie w mieście już pełno ich się zjechało i muszę powiedzieć że w ogóle na nich nie narzekam. Pracują, są spokojni, na plaży też się zachowują, no i kurde się myją, nie #!$%@? od nich jak od niektórych Polaków. Jedyny problem to ta łamana polszczyzna, ale też widzę że uczą się języka. Ukraińcy są ok, przyjechali po robotę i robią robotę, szanuję. #ukraincy
  • 63
Czy jeśli ktoś popełnia błąd to czy my też mamy tak robić, bo ktoś tak robi?


@NiebieskiGroszek: No jeśli do większych miast zjeżdżają się ukraińskie patusy to rozumiem że może być problem. U mnie w małym mieście jest Ukraińców sporo i nie robią żadnych problemów. Ten wpis jest z mojej perspektywy, która może się różnić od waszej.

A co do Polaków w pracy na zachodzie to chyba nie jest tajemnica że
@Minieri: Imigracja z Ukrainy jest zgoła inna niż nasza do Holandii itp. u nas po otwarciu granic mógł jechać każdy, więc patusiarnia nie miała z tym problemu - tylko zamówić busa za 3 dniową wypłatę. Na Ukrainie trzeba kombinować by ogarnąć stały/czasowy pobyt, uczyć się by pójść na studia do Rzeszowa, przełożyć swój umysł z Cyrylicy na Łaciński alfabet, przez co przyjeżdżają do nas naprawdę wartościowi i ogarnięci ludzie, jasne znajdą
@szybki_zuk: Aha czyli ja jestem debilem, bo smiem wymagac od p0lki witaminki S E K S U i innych czynnosci uwlaczajach godnosci kobiety w zamian za 4-krotnosc jej zarobkow i zalatwienie kazdej sprawy, ktora jest trudniejsza od obrania ziemniakow. Powtarzam Ci. Tez bylem kiedys taki romantycznie oswiecony, ale zycie pieknie weryfikuje wszystkie poglady, ktore masz w glowie w fazie teorii.
@przekojot: Po pierwsze możesz znaleźć taką co zarabia podobnie. Po drugie dlaczego z tego, że zarabia mniej miałoby wynikać, że po podobnym czasie spędzonym w pracy ma ci jeszcze gotować i sprzątać? xDDD Co do seksu to szukaj po prostu kogoś z podobnym libido.
To ty masz problem, nie ja. Oczywiście zakładasz, ze ja jestem na jakimś niższym niż ty etapie xD
@przekojot: Widać po twoich postach, że postrzegasz relacje damsko-męskie na poziomie wykopowego stuleja, albo redpilersa. I kto tu teoretyzuje? xD Problem jest w tobie. Im szybciej to dostrzeżesz tym lepiej dla ciebie.
@Minieri ha ha ha.
Byłem tego samego zdania na początku. Później co do czego skrzydełka rosną, pagonów dostają. Kumpel wynajmował jednym pokoje na parterze w swoim domu. Po kilku miesiącach zniknęli razem z kilkoma laptopami i telefonami.
Jeszcze inny Ukrainiec wpier****ł się do szafki znajomego w pracy.
Nic nie zginęło ale rachunek za telefon kosmiczny bo na jakieś dziwne numery dla uchodźców dzwonił.
Doszli że to on i się przyznał, powiedział że
@szybki_zuk: Nic nie zakladam, bo nie mam czasu ani ochoty stalkowac konta jakiegos randoma, ktory nawet nie okreslil plci w profilu. Ty juz wyciagnales jakies wnioski z dupy, mimo ze oprocz uzycia slowa p0lka nic mnie nie laczy z przegrywami ani redpillersami. Jeszcze to zalosne pisanie zaimkow osobowych mala litera, ze ma mnie to niby obrazic. xDD Zalosne i godne gowniarzerii.
@Minieri Ten drugi przypadek jest u nas już któryś rok z koleii. Na samym początku no gość wydawał się naprawdę w porządku. Przez pewien czas mieszkał w tym samym bloku co ja. Jak się go spotkało to "co tam? jak tam?" i peta się zapaliło. Teraz przeprowadził się kilka bloków dalej, udaje że nie zna. Łeb w drugą stronę jak idzie ulicą. W robocie nic mu wytłumaczyć Polaczek nie może, się wielki
Po pierwsze możesz znaleźć taką co zarabia podobnie.

Co do seksu to szukaj po prostu kogoś z podobnym libido.


@szybki_zuk: I te rady godne debila. Jakby ktos wiedzial, jakie bedzie mial libido w przyszlosci, albo ile bedzie zarabial.

W sumie zajebisty pomysl na zycie. A jak Ci zona kiedys zachoruje na raka, to poszukaj takiej bez raka. No debil.
Nic nie zakladam, bo nie mam czasu ani ochoty stalkowac konta jakiegos randoma, ktory nawet nie okreslil plci w profilu.


@przekojot: Zrobiłeś to w swoim poście.

Ty juz wyciagnales jakies wnioski z dupy, mimo ze oprocz uzycia slowa p0lka nic mnie nie laczy z przegrywami ani redpillersami.


@przekojot: Masz podobne poglądy.

Jeszcze to zalosne pisanie zaimkow osobowych mala litera, ze ma mnie to niby obrazic


@przekojot: co #!$%@?? xD
@szybki_zuk: W ogole nie odniosles sie do tego, co zarzucilem twojemu "postepowemu" mysleniu. Jak niby ludzie maja dobierac sie pod wzgledem libido lub zarobkow. Kiedy libido spada albo zarobki wzrosna, to rozwod? Samo gloszenie takich gowno teorii oderwanych od rzeczywistosci swiadczy o tym, ze rozmawiam z jakims gimbem, ktoremu zaczelo sie wydawac, ze jak poczytal wykop, to wie cokolwiek o zyciu i zwiazkach.
@przekojot: aha, czyli jak w czasie trwania związku sytuacja się odwróci i kobieta zacznie zarabiać przy takim samym czasie pracy więcej to ty zaczniesz gotować i sprzątać tak?
Cały czas unikasz odpowiedzi z czego wynikają twoje gownopoglady
Wszystko wskazuje na to, że rozmawiam z nastoletnim incelem. Oby, bo myśl, że aż tak odrealniony jest dorosły człowiek jest straszna
@przekojot: debilu punktem wyjścia jest twój debilny post, więc w pierwszej kolejności o tym będziemy rozmawiać. Dlaczego uznałeś, że kobieta jak zarabia mniej ma sprzątać i gotować? Jak w czasie trwania zwiazku sytuacja się odwróci to mężczyzna będzie musiał to robić?
No i co jednak większa szansa jest na podobne zarobki i libido po X latach z kimś kto miał je podobne od początku.
Ty na pewno nie masz godności.