Wpis z mikrobloga

Ukraińcy są spoko. Przynajmniej się myją. U mnie w mieście już pełno ich się zjechało i muszę powiedzieć że w ogóle na nich nie narzekam. Pracują, są spokojni, na plaży też się zachowują, no i kurde się myją, nie #!$%@? od nich jak od niektórych Polaków. Jedyny problem to ta łamana polszczyzna, ale też widzę że uczą się języka. Ukraińcy są ok, przyjechali po robotę i robią robotę, szanuję. #ukraincy
  • 63
  • Odpowiedz
@Minieri: a ty co tak ich promujesz, zalosne. Ukraincy wielkie czysciochy jak #!$%@? do pracy przychodzą i odbija się im bimbrem xD kiedys w miche od jakiegoś dostaniesz to skonczysz #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@pmub: Jakim cudem hipokryta? Znasz dzbanie w ogóle znaczenie tego słowa? Fakt że chwalę Ukraińców w moim mieście bo uczciwie pracują to coś złego? A ty parówo z Wołyniem wyjeżdżasz xD Gdzie ty rozum zgubiłeś xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Minieri: tak samo jak Polacy na obczyźnie mają jakiś odsetek idiotów, patusów i alkoholików.

Póki co trafiłem na dwóch w branży i sobie chwalę z nimi pracę.
  • Odpowiedz
@Minieri: Jedyne ukrainskie co dobre to ich kobiety. Ugotuja Ci, posprzataja jak trzeba i poruchasz jak ksieciuniu. A nie jak te p0lskie ksiezniczki, co je mamusia zapomniala zycia nauczyc, ale wymagania maja po #!$%@?.
  • Odpowiedz
no i kurde się myją, nie #!$%@? od nich jak od niektórych Polaków

No tak, wszyscy chleją, wszystkich do jednego wora bo pijacy i najgorsze zło


I wisieńka na torcie:

Jakim cudem hipokryta? Znasz dzbanie w ogóle znaczenie tego słowa?
  • Odpowiedz
Mam zgoła odmienne zdanie o nich, a muszę ich nadzorować

@kierowcakumbajna: Bo żeby mieć o nich zdanie trzeba ich poznać, też koordynuję pracę z nimi, miałem do czynienia z 33 osobami tej narodowości, jeszcze się trzeźwy nie trafił, jak się za szybko najebią to się nie umyją po robocie i potrafią w strojach roboczych spać, nawet kiedyś mieliśmy problemy w hotelu bo taki chlew po nich że ło matulo.
Jeden
  • Odpowiedz