Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Przy tym pracowało mi się najlepiej bo mnie w listopadzie wysłali na Hawaje pierwszą klasą. żeby zrobić zdjecia całej prawie wyspy z helikoptera i wsadzili do największego hotelu na wyspie z pokojem 20m od plaży. Było ciężko :P
  • Odpowiedz
@enemydown: to Ty odpowiadales za zdjecia do tego filmu? Zajawka wyglada swietnie. Ladnie nagrane i przyjemny grading rowniez. Wyglada na kawal dobrej roboty.
Ciekawe czy scenarzysci dali ciala, czy sie postarali.
No i oczywiscie, gratulacje!
  • Odpowiedz
@dzikireks: Ja postprodukcję- efekty specjalne, matte painting, koncepty, photogrametrię itd. byliśmy na wyspie 2 miesiące przed zdjęciami, żeby wszystko odtworzyć w postprodukcji bo podczas kręcenia zrobili rozpierduche :)
  • Odpowiedz
@dzikireks: z tego co kojarzę to OP dosłownie robi w holiłudzie, chyba matte paintingiem się zajmuje.
Pewnie sam nieraz w kinie oglądałeś jakiś amerykański blockbuster, typu Infinity War czy nawet w TVNa skraju jutra i teraz już będziesz wiedział, że to nasz człowiek w Hollywood @enemydown pracował nad tym jak film finalnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enemydown: Wiem, że to nie ama, ale ciekawość silniejsza. W jakiej rozdziałce robi się teraz postprodukcję? 4K jest już normą czy jeszcze nie bardzo? Widać w branży zainteresowanie 8K czy raczej wywołuje przerażenie?

Ten wybuch samochodu w 2:04 (,)
  • Odpowiedz