Wpis z mikrobloga

Mireczki jaki zapach polecacie na lato / do biura?
Nie chodzi mi o zapach który dobrze znosi wysokie temperatury, raczej moja droga to auto - biuro. Niech się kojarzy z latem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem fanem Diorowych zapachów. W lato dotychczas korzystałem z Dior Cologne i Kenzo PH EDT. Spróbowałbym coś nowego. Wąchałem w drogerii już Terre d'Hermès, Gentleman Givenchy, Chanel Allure, ale średnio mi podeszło - może potrzebuje drugiego podejścia.Słyszałem o Dior Dune, ale ciężko go znaleźć stacjonarnie. Macie może jakieś inne typy? Cena to raczej max 500-600 zł za 100ml. Wszystkie niszowe zapachy odpadają, bo jestem raczej raczkujący w te klocki ;)
#perfumy
  • 11
@DodatnieUjemny ja sie teraz wyposazylem w flankera od issey miyake l'eau majour d'issey i jestem bardzo zadowolony. A 100 zlapalem na allbeauty za 40 funtów. Na wolnoclowym w porto “promocja" byla za 45€ 50ml. Takze na lotniskach polecam tylko wachac
@DodatnieUjemny Uwaga daje moje typy na biurowce. Blue de Chanel edp, Dior Sauvage (tak wiem zbrodnia XD), Prada lhomme, Dior homme, Terre Hermes edt, aqua di gio profumo, Givenchy Gentlemen, Tom Ford grey vetiver, guilerain (czy jak to się pisze) vetiver.

Do szukania cen perfumomaniak.pl
@mlodysum: @Ricken: @WujekAtom: @Nixon52: @CzeXD: @Happy_Aye: @2phonepiotrus: @wonsz_zabujca Dziękuje Panowie za typy. Przeszedłem się drugi raz do drogerii i wybrałem dwa perfumy, bo nie mogłem się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Hermes terre d'hermes i Prada Luna Rossa Carbon. Rewelacyjne zapachy. Prada mocno przypomina Diora Sauvage (którego też bardzo lubię- nie bijcie :D), ale jest trochę łagodniejsza i bezpieczniejsza. Jak