Wpis z mikrobloga

Mirki , co tu jest ja rzeczy że taki tani?

Tylko nie piszcie że to stary samochód, bo jeżdżę o rok starszym japońcem i wcale nie uważam że czas na złom.

Czyżby utrzymanie go sprawnym kosztowało miliony monet ??
Historia typu : rozrząd 3k PLN plus robocizna, zawieszenie 5tys i nikt się nie podejmie bo strasznie trudne i tylko ori części , zamienników brak ?? Regeneracja turbiny zamiast 1-1,5k jak w zwykłych dieslach to 4k ?

Piękną ma bryłę i sylwetkę , uwiódł mnie.

Znalazłem jeszcze wersje bez pneumatycznego zawieszenia ale droższa w zakupie o 14 tys (i młodszą o 2 lata)

Łoświećta mnie proszę

#motoryzacja #samochody #mercedes

@sailor_73 @szaremyszki @kuraku @Pangia
@jaroslaw_madry @TypowyPolskiFaszysta
źródło: comment_dFEoPtpzC2ziznOspwSgn4B1LYwb2dhX.jpg
  • 31
@snwptest: Owszem swoje to auto na eksploatacje pochłania. Ale jak dla mnie to tutaj jest po prostu cena + opłaty. Nigdzie w ogłoszeniu nie zostało napisane że on jest już opłacony. Po opłatach już ma cenę jak reszta.
@snwptest: diesel jak chcesz jeździć mercedesem to 2.2 , żadne v6, te konstrukcje to zaplanowane inżynieryjnie pułapki i nie ma mowy żeby tam zrobić cokolwiek tanio, dlatego odpuszczamy :) szukaj 2.2 i tyle szkoda szczempić ryło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@snwptest: przeciez to jest #!$%@? 3,2 diesel, dla ciebie to wielki silnik? XD do tego auta w wiekszosci lecialy 4 i 5 litrowe benzyny a pakowali i wieksze w mocniejszych wersjach, gdybym kupowal cls-a to nigdy nie bral bym niczego ponizej 5 litrow xD ale jak ty szukasz auta dla lanso "ktore ma duzo nie palic" to palic bedzie malo, ale na naprawade pneumatyki to juz cie nie stac xD
@Sweet_acc_pr0sa: pisałem jedynie, że bryła mi się podoba, fajna sylwetka. Z meroli miałem tylko 190D i W124 2.5D.
Nie wiem ile waży ten cls, jeśli pod 2 tony to pewnie że 3.2 może być mało.
Nie szukam auta dla lansu. Na chwilę obecną wcale nie szukam, rozglądam się i zbieram opinie.
Gdybym szukał to coś wygodnego i więcej miejsca w środku oraz tak resorowane i amortyzowane aby nie było czuć że
@snwptest: CLSy są piękne. Patrząc na szybko zakup sensownego za granicą po cenie z ogłoszenia to jakieś 6-7k euro, do tego musisz doliczyć transport. Potem w PL opłaty. Robi się większa kwota.
Do tego to nadal marka premium, więc serwis, zwłaszcza zawieszenia może boleć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lossiemkos89: Akurat automaty mercedesa to pierwsza liga, raczej bym się ich nie bał. Pierwsza generacja miała 5 i 7 biegowe przekładnie, więc te są na pewno dobre i sprawdzone. Rzadko kiedy to się #!$%@? o ile ktoś pilnuje oleju i leje oryginalny a nie jakieś zwykłe ATF.
no i masz z najslabszym motorem i to w dieslu, malo kto chce to kupic


@Sweet_acc_pr0sa: To była właśnie najpopularniejsza jednostka napędowa.

duży przebieg i automat. Dla Janusza samochód skreślony


@lossiemkos89: CLS-a nigdy nie produkowano z manualną skrzynią biegów.

To jaki szedł najmocniejszy ? 10L benzin ?


@snwptest: 5,5-litrowe V8, jeśli nie liczymy wersji AMG. Najmniejsza była 3,5-litrowe V6 z bezpośrednim wtryskiem, którego nikt nie kupował, bo jest #!$%@?
sprawne, ale slabo wygladajace auto


@jaroslaw_madry: hm... nie rozumiem. Wygląd właśnie mi się w tym modelu najbardziej podoba. Za 140 tys sobie nie kupię, więc nie kumam do czego pijesz tutaj.

@lossiemkos89: nie wiedziałem że to automat. Dotąd w życiu nie użytkowałem żadnego pojazdu z automatem.
@friboo: banan, kaczka, beczka, baleron.... jeszcze jakieś były? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurna, kto te nazwy wymyślił... jakieś nosacze janusze polaki chyba... tak samo koślawe jak mówienie małpa na "@" - też jakiś kurła profesur informatyki z czasów jak nie było dużych dyskietek tylko karty perforowane