Wpis z mikrobloga

Minął 8 dzień wakacji

Jak widać mapa szybko się zapełnienia czarnymi kropkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam nadzieję że zaden Mirek, który czyta mój tag #smiertelnewypadki, nie zostanie taką kropką

8 - wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym w przeciągu ostatniej doby

Suma wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji :
55

Źródło
polska policja

#smiertelnewypadki
#policja #polskiedrogi #wypadki #bezpiecznewakacje
Pobierz Birbirgo13 - Minął 8 dzień wakacji

Jak widać mapa szybko się zapełnienia czarnymi kr...
źródło: comment_ci8ynVMmwsgxGuBC2zsWKUHlnItawlbG.gif
  • 66
@Anjay: Polecam poczytać wyroki sądów za jazdę po pijaku. Są niskie, czasami wręcz śmieszne. Byłem w szoku, gdy zorientowałem się, że w większości przypadków kończy się na jakiejś drobnej grzywnie, a dopiero za trzecim razem może zalapiesz się na jakieś zawiasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anjay: jest dokładnie odwrotnie - tam gdzie limit wyższy, tam mniej wypadków.
Policja zajmuje się sprawami typu jazda na rowerze po piwie albo 0.002g trawki zamiast faktycznie walczyć z przestępczościa.
@Birbirgo13: A4 w godzinach szczytu to rak. Aż dziwne, że jeszcze tak mało wypadków. Często jeżdżę przez Wro w okolice Zakopanego i staram się jak mogę wybierać godziny nocne lub bardzo wczesnym rankiem.

A, że na ósemce z Wrocka jeszcze nic to szok. Tam to jest wolna amerykanka i wyprzedzanie na zapałki, za każdym razem jak jechałem xD
@gosvami

@Anjay: jest dokładnie odwrotnie - tam gdzie limit wyższy, tam mniej wypadków.


To Polscy kierowcy mają więcej wypadków bo mają mniejszy limit na alkohol w wydychanym powietrzu? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biliard: o cholera, chyba mi się warszafka trafiła. Przepraszam piękny pan, mądry pan. Nigdy pan nie wyjechał poza swój #!$%@?łek, no ale mądry pan.
@Birbirgo13 Długo się zastanawiałem co mi tu nie gra, ale wykminiłem. Na mapie nie widać dróg, za to są widoczne linie kolejowe xD Myślisz że mógłbyś zmienić mapę? Ogólnie pomysł na tę mapę jest świetny i gorąco popieram. Brakuje tylko żeby jeszcze dało się jeszcze z niej odczytać na której drodze i w którym miejscu był wypadek, myślę że to byłaby bardzo przydatna informacja ku przestrodze.