Wpis z mikrobloga

@DrQuinn: ostatnio czytałem dyskusje że facet powinien się myć tylko wodą, albo ewentualnie mydłem w kostce najtańszym. Facet musi pachnieć facetem.

  • Odpowiedz
@vomalio: które laski tak uważają? Chyba jakieś Karyny z Pcimia Dolnego którym imponuje BMW z 2004 roku. Żadna normalna dziewczyna nie uważa higieny i dbania o siebie za pedalskie. Wystarczy nie spotykać się z umysłowymi patuskami
  • Odpowiedz
@NDSS: ja chodziłam na nocki na produkcji i mimo pocenia się 8h nigdy nie #!$%@? ode mnie nie wiadomo jak. Wychodzisz do pracy wieczorem to się myjesz, zakładasz czyste ubrania, nawet jak się spocisz to mało kto śmierdzi od razu, zazwyczaj jebią osoby które szósty raz założyły tą samą bluzkę i od tygodnia nie widziały prysznica
  • Odpowiedz
@arteria: nie wiem, nie wnikam. Opisuje tylko dyskusje z jakiejś grupy na fb, na której jest mój różowy. Były za i przeciw jak zawsze, ale aż zabalało jak czytałem że dla kogoś #!$%@? potem jest sexy XD
  • Odpowiedz
@DrQuinn: mam/miałem takiego ziomka, nawet podrywacz babiarz, przystojny, coś ćwiczył więc sylwetka estetyczna a autentycznie #!$%@?ł potem takim wiesz dwu/trzydniowym. i nie wiem co o tym myśleć do dzisiaj rozumiesz to ?
  • Odpowiedz
@DrQuinn: do nas przyszli monterzy zrobić nowy Internet. O boże, trzeba było do końca dnia zostawić otwarte okno, bo tak od jednego #!$%@?ło potem, że aż szczypało w oczy i gryzło w gardle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@arteria możliwe że ma problemy z potliwością lub dosyć mocny zapach potu mój dobry kumpel może myć się 2/3 razy dziennie, zmieniać ciuchy a i tak od niego czuć pot
  • Odpowiedz
@DrQuinn: Może pracuje na nocki i wraca właśnie do domu?
Rozumiem, że jebiący ludzie to be itd. ale niektórzy nie mają wyboru i muszą jakoś dostać się do domu, żeby się umyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz