Wpis z mikrobloga

@Jelen_Szlachetny: Zauważ, że na tych zdjęciach jej brwi przed i po jakoś specjalnie się nie różnią. 100% naturalnie też nie wyglądają, dlatego uważam, że ma je na tym pierwszym zdjęciu już wyrysowane albo ma zrobioną hennę albo parnamentny.

Swoją drogą wyobrażam sobie jak ten makijaż (i ona w nim) wyglądają dziś, w 36 stopniowym upale ( ͡ ͜ʖ ͡)
Może jestem dziwny, ale bardzo nie podobają mi się takie sztuczne makijaże. Naturalność ponad wszystko! A już ta ostatnia moda na rysowanie brwi od linijki to jest #!$%@? dramat. :/


@Jelen_Szlachetny: Zgadzam się. Makijaż jest od tego żeby ukryć drobne wady i podkreślić odrobinę zalety, a nie zmieniać kobietę w płaskorzeźbę która nie ma z nią nic wspólnego.
@consigliere: powtórzę to, co zawsze piszę przy takich wypierdach.
Jeżeli jesteś facetem i nie potrafisz wypatrzyć makijażu, wypchanego push-upa, czy jakiejś bielizny korygującej, to sam sobie jesteś winny i nie #!$%@?, że oszukujo. Sorry Batory, trzeba było się oglądać za dziewczynami w rzeczywistości, zamiast piwniczyć do pań w jpegu.
@consigliere: Poszłam ostatnio na próbny makijaż przed ważną imprezą i muszę powiedzieć, że to wygląda dobrze tylko na zdjęciach i z większej odległości. Z bliska widać tonę szpachli. A z każdej odległości postarza. W dodatku człowiek pod spodem czuje się jak w masce. Nie wiem, jak można się tak picować na co dzień, z całym tym konturowaniem itd.
@consigliere: Ale ona nawet nie jest aż tak brzydka, lekki makijaż, nowa fryzura i będzie pięknie A z tym makijażem to ciekawe czy może się śmiać albo szeroko buzię otworzyć?