Wpis z mikrobloga

Kilka osób chciało, to podrzucam. Już jutro na stronie Supreme będzie miał drop koszulki stworzonej przy współpracy z Buju Bantonem. Jak to przeważnie ma miejsce z koszulkami photo tee, tak samo tym razem możemy spodziewać się dobrego zarobku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tak jak to zawsze bywa, chętnych na zarobek nie brakuje i koszulka pewnie zniknie w kilka sekund.
Sam również powalczę, dla siebie bo uważam że to jedno z fajniejszych photo tee ostatnich sezonów.

Buju Banton x Supreme Photo Tee

Cena: 48 dolarów
Zarobek: Kilkukrotność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czwartek, 27.06.2019. Godz 12:00
https://www.supremenewyork.com/

No i standardowo czekam na komentarze; hurr durr kto to widział kilkaset złotych za koszulke, mam z diverse i jest ładniejsza i wytrzymalsza

facebook: Dawid o Butach
Nie chcesz widzieć moich bucianych newsów? czarnolistuj #dawidobutach

#streetwear #supreme #reggae #bujubanton #modameska
Pobierz Ariendezze - Kilka osób chciało, to podrzucam. Już jutro na stronie Supreme będzie mi...
źródło: comment_UJ2BFbBB3GRM7Dg48tqXuaxyhNhwG5Wh.jpg
  • 14
@helmutkoll: Protip jedyny jest taki, żeby wejść w opcje chrome i uzupełnić wszelkie dane w autouzupełnianiu. I przetestować sobie na suprimie czy wskakuje wszystko. Kartę też uzupełnij - oprócz numeru konta. Ja mam numer konta pod schowkiem. Uzupełnianie wbija dane, wklejam karte, uzupełnia resztę(wydaje mi się, że wtedy jest mniejsza szansa, żeby zatrzymało nas zabezpieczenie przed autofillami, captchą itp). Jak wszystko zrobisz sprawnie to powinno ładnie wejść