Wpis z mikrobloga

Czegoś tu nie rozumiem. Jak to jest możliwe, że wielu z nas nie przeszkadzało wybijanie okna W ZIMIE a przeszkadza plakacik który akurat był całkiem dobrym żartem przeciwko knurowi? No dobra, te łańcuchy to kwestia dyskusyjna chociaż jakby knurowi wtedy coś się stało się (a dostęp do knura byłby utrudniony) to jakoś nie przejąłbym się tym zbytnio, nie to że życzę mu śmierci ale sam by sobie taki los zgotował i sam do tego doprowadził.
Wy tu żałujecie Knura a gdybyście to wy potrzebowali pomocy to przehandlowałby was za puszkę konserwy i jeszcze 50 zł wyciągnął.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Dewooox: No co do tych dzieci to nawet jeśli domyśliłby się o co chodzi to już raczej nie wina plakatu a środowiska w jakim się obracają (nie mam tu na myśli knura tylko szkoła, internet itp.)
@BrockLanders: Słuszna, jak najbardziej ale czy ma to zastosowanie jeśli chodzi o konona? Ciężko powiedzieć.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski: 1. Były głosy oburzenia, tylko jakoś to wszystko umknęło w chaosie. Dużo się wtedy działo. 2. Akcja z oknem miała lepsze następstwa, nasi kochani mieli kłopot z załatwieniem sprawy od razu, trochę kłótni o to było. Tutaj łańcuchy i transparent zostały szybko zerwane i po sprawie.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Jaroslawski:

żałujecie Knura a gdybyście to wy potrzebowali pomocy to przehandlowałby was za puszkę konserwy i jeszcze 50 zł wyciągnął

Po pierwsze, nikt nie zalujeKonona, tylko potepiamy ogolny pomysl dowcipu, opartego na blokowaniu wejscia/wyjscia do czyjejkolwiek posesji, zagrazajacemu bezpieczenstwu osob tam przebywajacych. Gdyby spotkalo to parodyste z Boboli, to pisalbym dokladnie to samo, mimo ze go nie lubie. Poza tym w Belwederze mogly byc inne osoby: rodo, Lalus itp
Po drugie,
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: @Docent_nauk: No nie twierdzę, że ten tekst na plakacie był jakiś super wybitny ale jak dla mnie co innego usłyszeć to w donejcie a co innego zobaczyć na płocie knura.
Może jeszcze jest coś we mnie z gimbusa (mimo że mam ponad 20 lat) ale do plakatu nic nie mam, jeśli chodzi o łańcuch to jestem neutralny.
  • Odpowiedz