Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Jeśli chodzi o dyskusje #lgbt na wykopie...

Na 2 posty #neuropa są 4 posty #4konserwy

Na te 4 posty #4konserwy jest 15 postów memow i oburzenia #neuropa

Na 15 odpowiedzi #neuropa jest 40 postów memow I oburzenia #4konserwy

(dane z dupy)

I tak dzień po dniu Mirko #!$%@? ciągle gejami

Jedni i drudzy pewni swojej racji a prawda gdzieś pośrodku bo jedni i drudzy przesadzaj i każda grupa ma nawet trolli prowadzacych
źródło: comment_oQCLSBAC8JvrS7GYgxMpIWeJcY2GV2nz.jpg
  • 44
@Sarmataa: no, najpierw było systemowe i społeczne gnębienie homoseksualistów, potem dopiero pojawiły się głosy, że w sumie może jednak ci ludzie są normalni i zasługują na normalne traktowanie.

@KwadratowyPomidor2: ależ skąd, jeżeli według Ciebie w tym konflikcie:

pedryle do gazu, pedofile, dewianci

i

równość, tolerancja, równe prawa

"Prawda leży gdzieś po środku", to ja się tylko zastanawiam gdzie ʕʔ
pedryle do gazu, pedofile, dewianci

geje to tylko w połowie podludzie


@Nieprzyjazny_Ziemniak: no i taka dyskusja. i już robisz burzę, i już wariujesz.

wkładasz wszystkich do jednego wora. nigdy nie osiągniesz żadnego dialektu. twoja racja jest naprawdziwsza, ci co się z Tobą nie zgadzają to chcą gazować gejów

#neuropa -N1---N2----------------- jakiś środek ----------------K1---K2- #4konserwy

N1: all age is love czy jakoś tak, legalizacja pedofilii

N2: drag queen z pentagramem na czole
ja nie widziałem żeby #4konserwy posyłały gejów do gazu


To chyba słabo patrzysz, bo takie teksty często tu padają. A jakaś pannica z ONR bodaj wypisała to sobie nawet mazakiem na łapach z okazji marszu równości w Poznaniu, więc w tzw. realu też się to zdarza. No i nie zapominajmy o panu kandydacie na prezydenta Gdańska i na europosła, który na szczęście gazować gejów jeszcze nie chciał, ale wsadzać do więzienia już
będziesz tak kasował wszystkie wpisy?


@Replica: nie. nie chce mi się więcej. piszcie sobie.

patrz na typa kuskoman

skoro jedni twierdzą, że ziemia jest płaska, a drudzy, że okrągła, to przecież logiczne, że prawda leży pośrodku i ziemia jest półkulą ( ͡ ͜ʖ ͡)


ziom porównuje tę dyskusję do płaskiej ziemi.

piszcie, nie chce mi się więcej klikać/usuwać. znowu "wy" wygraliście. piękne zwycięstwo