Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Próbuję dociec dlaczego jestem tak zamknięta w sobie. Tak jakbym już nie była ciekawa co ludzie mówią, jakbym wszystko już słyszała. rozmowy mnie raczej nie ciesza, a rozmowy z obcymi są dla mnie jak brzeczaca mucha, te same śpiewki. Sama też już nie mam ochoty nic mówić. To chyba depresja. Uczuć też nie potrafię okazywać (zimny chów) i wkurzam takiego jednego faceta, i mimo, ze oboje sie lubimy to on uciekł, bo ze mną nie można sie ani całować, ani #seks tymbardziej. Paradoksalnie jestem bardzo wrażliwa, i np. bardzo mnie zabolało, że on ma mnie dosyć (długo ta sytuacja trwała, niby mu sie podobam, niby woli mnie od dziewczyny, która sie w nim zakochała, ale ostatecznie nie mógł wytrzymać takiego spotykania się i nie wiem czy to normalne czy tylko seksu chciał, ale mnie to boli, ale też nie mówił mi nigdy że mnie kocha czy coś). Napisał, że mogę coś z tym zrobić, ale nie potrafię. nie wiem czy to taka ostateczna szpila czy on chce bym coś sama zainicjowała, bo rozmawiac to już nie chce. Jak myslicie?
#feels #logikaniebieskichpaskow #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 19
on uciekł, bo ze mną nie można sie ani całować, ani #seks tymbardziej.


taki powód ci podał czy sama sobie to wymyśliłaś?

niby mu sie podobam, niby woli mnie od dziewczyny, która sie w nim zakochała, ale ostatecznie nie mógł wytrzymać takiego spotykania się i nie wiem czy to normalne


jeśli ci tak powiedział to chyba jasne że miał na myśli że mógłby być z tamtą ale chce z być akurat z
źródło: comment_tgRqmE42vgC25QHYJjWgmHrGzM8fNTmy.jpg
PonuryZiomek: @nbhd: tak, powiedział, że nie dam sie nawet pocałować
tęsknię za nim jako cżłowiekiem i może bym nawet potrafiła sie otworzyć tylko on już uznał, ze nie mamy o czym gadać, i na koniec te słowa, ze "mogę coś z tym zrobić. ale nie potrafię" ja mu zaproponowałam żeby pogadać, spotkac się a on napisał, że nie ma o czym gadać i dla niego wszystko już jest jasne, ja
to wychodzi na to że jednak chciał pociupciać, czekał ile mógł ale nie wytrzymał... z racji tego że nie byliście w związku to jego ,,chęci'' były nie na miejscu... i radzę ci nigdy nie otwierać się na kogoś tylko dlatego że ten ktoś nalega, jak szukasz dojrzałej, rozsądnej i przede wszystkim naprawdę kochającej osoby to wiedz że taka nigdy nie naciska na nic, nie próbuje cię do niczego zmusić... on ewidentnie taki
@nbhd: ja bym na miejscu op zasięgnął porady psychologa bo to mi na wczesne objawy depresji wygląda. Spotykasz się z dziewczyną i nawet buziaka nie dostaniesz? Każdy by olał. Aż tak trudnym nie można być. Skoro ona żadnych sygnałów nie wysyła to po co starać się na siłę
@AnonimoweMirkoWyznania: zweryfikuję hipotezę. Byliście na randce? Całowaliście się?
@nbhd: ja bym na miejscu op zasięgnął porady psychologa bo to mi na wczesne objawy depresji wygląda. Spotykasz się z dziewczyną i nawet buziaka nie dostaniesz? Każdy by olał. Aż tak trudnym nie można być. Skoro ona żadnych sygnałów nie wysyła to po co starać się na siłę
@AnonimoweMirkoWyznania: zweryfikuję hipotezę. Byliście na randce? Całowaliście się?
@Thexil: to sobie wyobraz ze ona moze ma depresje czy po prostu jest zamknieta i nie chce sie dac dotknac, nie chce seksu ale on chce wiec ona sie przelamuje bo on chce i co? to gwarancja ze on zostanie? i tak #!$%@? a ona w ogole wpadlaby w dola. Laska moze nie chciec i tyle bez zadnego powodu. Moze byc wesola, pozytywna, najlepsza na swiecie i nie chciec seksu i
@Piotero1: eh. Niektórzy chcą wybadać teren przed związkiem. No ale nie dać się pocałować? To musi być zarzutka. Kurna to nie jest tak, że ja na siłę bronię gościa. Mam w niego #!$%@?. Opka nie dała się pocałować i tyle. Tu leży pies pogrzebany. Niecałowanie się a spotykanie się. Co wy, chcecie się kolegować. Niech opka przemyśli czego chce, bo z tego co wyczytałem, to gość wie i szkoda mu czasu.
@Thexil: a ja znam facetow ktorzy spotykaja sie z laska prawie rok ale nadal to spotykanie sie a nie zwiazek bo im tak wygodniej. Maja laske, maja seks, nie chca jej na stale, ona sie łudzi ze przeciez to juz bycie razem, przeciez to tyle czasu a oni nie sa zobowiazani do niczego bo to tylko spotykanie sie. Nie dziwie sie OPce i tyle, elo
@Piotero1: nadal to spotykanie sie a nie zwiazek bo im tak wygodniej. Maja laske, maja seks, nie chca jej na stale
człeniu xddd przeczytaj co napisałeś
zgadzam się w 100%, ale tutaj gość może się stara, chciałby się zbliżyć, poznać lepiej, potem nie wiadomo co, bo tylko gdybamy, ale dziewczyna się dotknąć nie daje. Nawet buziaka? Nw po co odpisuję trollowi. Nie można być aż tak głupim. Jeśli gość szukał koleżanki
@Thexil: nie bronie nikogo. Po prostu w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj nie bedzie po stronie faceta bo to facet. I wiem co napisalem. Wedlug wielu zwiazek jest wtedy kiedy powiesz ze to zwiazek i znam wiele osob (kobiet jak i facetow) ktore sie przejechaly bo bylo kilka miesiecy spotykania sie seks, trzymanie za rece itd a ostatecznie okazalo sie ze to nic nie znacyzlo
@Piotero1: dobrze, znów się zgadzam. Ale z tego co ja rozumiem z tych wpisów to wczesny etap. Nie etap poważniejszych decyzji. Jeśli kobieta nie daje znaków to nie jest zainteresowana. Ty już o sypianiu mi tutaj piszesz, a gość może machnął ręką bo miał ochotę ją pocałować a ona go odepchnęła. Na siłę starasz się połączyć opowieść z Twoją wizją. Op: "tak, powiedział, że nie dam się nawet pocałować". Temat zamknięty.