Wpis z mikrobloga

  • 4
@forest23
@korni007
@Wsciekle_piesci_meza
Nie wiem jakie są trendy i obecna szkoła (jednym słowem sam nie jestem fachowcem) ale moim zdaniem ładniej wygląda i łatwiej zrobić równa linie na płaskiej powierzchni, zostawiając nawet te 2-3 cm. do sufitu, niż odcinać na krawędzi. No i nawet dobrze wyrównany sufit może mieć drobne krzywizny i robiąc na równo w kontrastowym kolorze będzie cię ta krzywizna codziennie walić po oczach.
  • Odpowiedz
@Scorpjon: Dorabiając kilka lat temu na budowlance, dostaliśmy zlecenie wykończenia nowego domu dla koniary (babsko po 30, o niczym innym by nie gadała tylko o koniach). Kobieta ta miała tak wredny charakter, że już pierwszego dnia ochroniarz z osiedla przekazał nam, iż jesteśmy do tej pory czwartą ekipą która do niej przyjechała odkąd ta się sprowadziła. Niedługo po tym mieliśmy się dowiedzieć dlaczego. Babka któregoś dnia powitała nas na budowie z
  • Odpowiedz
Kiedyś pracowałem na kotłowniach, malowałem rury, przychodzi do mnie i koleżki pani inspektor i się pyta czy pomalowaliśmy rury w środku a kolega odpowiedział że ma za duży pędzel a poza tym chyba się nie zmieści xd
  • Odpowiedz