Wpis z mikrobloga

Mam alergię na pyłki roślin i skoszona trawę, jak jest taka pogoda jak dzisiaj to praktycznie nie powinienem przebywać na dworze, bo zaraz mam wszystkie objawy. Kończą mi się lekarstwa na alergię, więc wybrałem się do lekarza, żeby przepisał mi recepte. Doktor zapytała się, czy mam jeszcze lekarstwa. A jak powiedziałem, że jeszcze resztka jest, ale już się kończą. to powiedziała, że mnie nie przyjmie, bo ma dużo pacjentow.

W zeszłym roku lekarstwa skończyły mi się w jednym tygodniu, pracowałem i nie miałem jak pójść po receptę w weekend tak mi się nasiliła alergia, że jechałem na izbę przyjęć po receptę, bo nie byłem w stanie oddychać.
Doktor, która tam była krzyczała na mnie, że nie zakupiłem wcześniej lekarstw.

I tak się pomału żyje

#patologiazmiasta #medycyna #lekarz #leki #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: leki na alergię są bez recepty dostępne, w aptekach stacjonarnych i internetowych. ja zamawiam przez neta, różni się że zamiast 28 tabletek w paczce za ok 10-15zł, kupuję 4 paczki po 7 tabletek za 3-4 złote.
  • Odpowiedz
@verdelux: nasonex krople do nosa i ventolin inhalator, tabletek nie zazywam bo mnie strasznie muli i sie po 12-14h mam na jakąś wyjątkową sytuacje jakieś na X, a do oczu to bez recepty Polcorm
  • Odpowiedz