Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: @defkor: jak wiadomo, biały heteroseksualny mężczyzna w sile wieku jest najbardziej uciskany od wielu lat, na szczęście mamy na vikopie garstkę oszołomów, którzy się temu sprzeciwiają w imię tego, że mogą być tacy "alternatywni" i tacy "nieszablonowi" bo bronią praw białęgo człowieka. Móżg mi się gotuję jak sobie jeszcze pomyślę, że robicie to "na serio", bez kompletnego pomyślunku, że na świecie ejst dziesiątki grup społecznych, które nawet nie mogą
@Wyrelworelowany XDDD Po pierwsze to klasycznie zle interpretujesz to co widzisz albo nawet czytasz.

To jest proste hasło: jestem dumny z bycia białym czlowiekiem. Nikt nie ma prawa mi mowic z czego moge byc dumny a z czego nie. To jest moja prywatna sprawa. Nie musze byc uciskany i nie jestem, zeby byc dumnym.

Inne grupy spoleczne mnie nie obchodza, to sa ich problemy, nie moje. Mam swoje problemy, zmartwienia i one
@defkor: po prostu wierzę, że czlowiek powinien być dumny po pierwsze z tego co sam osiągnął. W Polsce gdzie wszyscy są biali bycie białym jest ok i nie trzeba tego mówić. Trzeba mówić, że tak samo jest bycie czarnym, bo jak widać dla niektorych to cos niewyobrażalnego.

Przecież to nie ludzie, popatrz małpa!! Ej czarny, przynieś mi piwo! haha jak śmiesznie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ohjeny: żeby nie przynudzać

duma


1. «poczucie własnej godności i wartości»

2. «zadowolenie i satysfakcja z własnych lub czyichś osiągnięć»
3. «wygórowane pojęcie o sobie»

krytykujesz z lewymi kolegami, posługując się definicją wybiórczo. cieszę się z mojej przynależności narodowej i na tym buduje się zdrowe społeczeństwo pełne zaufania.